Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért nem látni Stokke babakoc...

Miért nem látni Stokke babakocsival anyukát a tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

Tényleg sokat utazom tömegközlekedésen( M3/M4/belvárosi és budai villamosvonalak/115 busz) de soha nem láttam eddig Stokke vagy egyébb drágább babakocsival utazni anyukát.

Itt sokan mondják hogy "használtan vettük" de azoknak is már autójuk van? Ennyire luxuscikk ez a 900 eurós babakocsi hogy már autó jár ehhez? Akciós színben ennyi mózessel együtt már német online shopból. Annyiszor olvasni hogy mennyi embernek van közbe nagy ritkán látok még a MOM PARK/Alle plázákban is ahová a pénzesebbek járnak.



2016. dec. 24. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
A mi első autónk (opel) olcsóbb volt, mint 900 euró. Mi a fenének vennék ennyiért babakocsit, amit csak 1-2 évig használunk, semmi értelme nincs. De egyébként, igen, ha valaki 300 ezer forintért vesz babakocsit, nagyon szánalmas ha egy autója sincs és a tömegközlekedésen szenved a stokke-val.
2016. dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mivel stokke-val képtelenség tömegközlekedni, így nem is idegesíti magát vele az ember.
2016. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván aki megengedhet magának ilyen drága kocsit, annak autója is van, a fontossági sorrendben szerintem az autó feljebb van, mint egy Stokke kocsi, én pl. autóval járok, de Stokkére nem volt felesleges pénzem, másra gyűjtöttem inkább. Plusz akinek nincs autója az inkább olyan kocsit vesz, ami alkalmasabb tömegközlekedésre. Egyébként én az Allee-ban rengeteg Stokke kocsit látok.
2016. dec. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Mivel akinek Stokke babakocsija van annak nyilván van autója is
2016. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Nekem csak 800€-s kocsim van. Én szoktam tömegközlekedni, de nem Pesten, mert magaspadlósra nem fogom cipelni az 5 kilós (tényleg extrém könnyű, ezért lett ez) kocsit gyerekestül.
2016. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Ismerősöm pont azért vett stokkét, hogy könnyen tömegközlekedjen (metrólépcsőn - nem mozgón - simán fellépteti), a kocsit a férje használja, tehát gyakorlatilag nincs kocsija, hisz nappal nem elérhető. Londonban élnek mondjuk.
2016. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
41%
Westend, Mom park és Mammmut fele akárhányszor megyek, mindig látok minimum 1 stokkés anyukát a buszon, villamoson.
2017. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Mert van autójuk.

És nagyon nehéz lenne - igaz más babakocsival is az- tömegközlekedni.

Akármilyen babakocsival szállnak fel buszra, vagy állnak órákat megállókban nem jókedvükből teszik hanem mert nem tudnak egy autót fenntartani, megvenni stb.

Miért olyan meglepetés hogy 'azoknak is már autójuk van"?

Egy olcsó autó tulajdonosnak is lehet Stokke babakocsija.

Nem mintha kedvelném nem magát a tárgyat hanem a Stokkés anyukák egy része úgy közlekedik mintha Royce Rolles Phantomot tolna komolyan...

Félrelöknek a Müllerben miközben egy félmilliós Celine táska van a vállamon, de a Stokkétól tényleg nem lát tovább az orránál.

Mo-n van egy nagyfokú sznobizmus ezzel a babakocsival kapcsolatban pedig minden második nem éppen tehetős anyuka ezt tolja külföldön.

2017. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!