Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok arról, h a még...

Mit gondoltok arról, h a még meg nem fogant babánknak vennénk egy babakocsit?

Figyelt kérdés

A férjem talált tök szupi babakocsit akciós áron, és nem szeretnénk kihagyni.

Kíváncsi vagyok, h ilyen helyzetben kinek mi a véleménye. Úgy gondoltuk, h ha netalántán (soha nem lehet tudni) nem lehet gyerekünk akkor oda adnánk a sógornőmnek. Nem vagyunk babonások. :) Amúgy 6hónapja várjuk a kisangyalkánkat. :)


2016. dec. 29. 18:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönjük a válaszokat. :) a babakocsi nem lenne folyton elöl, mert a garázsba tartanánk amíg nem lenne aktuális.


Abban viszont van igazság, h biztos lesz szebb babakocsi ami akciós lesz. Na majd meglátjuk. :D

2016. dec. 30. 06:15
 22/24 anonim ***** válasza:
68%
Biztosan akad még jó, alkalmi vétel, én azért nem venném meg, hogyha esetleg később hirtelen beleszerelmesedek egy másik modellbe, ne tépjem a hajam miatta, hogy elkapkodtam. Anno én is nagyon tudtam milyet akarok, aztán végül az utolsó hetemben egy nagyon másmilyet vettem, amit nem bántam meg, imádtam, még a második gyereket is kiszolgálta, pedig születésüktől egyfolytában azt használtam. Egy ilyen esetről tudok csak a környezetemben. Ott apuka volt nagyon lelkes, mikor belevágtak a babaprojektbe, ők végül a kazánházba rakták a kocsit. Végül 7 év után jött a gyerek, minden utat végigjárva, sikertelen lombikok stb..., természetes módon fogant. Volt nagy öröm. A kocsi, ha jól emlékszem tán 2 évig húzta, egy különösen nehéz napján akkor vágta ki a barátnőm könnyek között, pontosabban írd és mond odaadta az első szembejövőnek, akinek kellett. (ha jól emlékszem az egyik szomszéd csapott le rá végül). Nem vagyok babonás, ő sem az, csak már a tudat is idegesítette, hogy ott van egy karnyújtásnyira. Ezután is még 5 év kellett, így nyilván nem a nyomorult kocsi volt az oka, csak akkor már a gondolatot is utálta, hogy ott "pöffeszkedik" (az ő szavai) a kazánházban az ő bosszantására. :D Amúgy kislányuk lett végül, idén nyáron született :D
2016. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
47%
Èn megèrtelek. 6 hetes terhes vagyok, 3 ève nèzegetem a babakocsikat. Màr most megvennèm legszívesebben.
2017. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Úgy látszik még is csak megfogant a babánk, pár napja pozit teszteltem.. :D szóval lassacskán tényleg aktuális. na most akkor rágörcsöltünk vagy nem? :D
2017. jan. 5. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!