Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bebetto Nico babakocsi újszülö...

Bebetto Nico babakocsi újszülöttnek, vélemények?

Figyelt kérdés
Ennek a babakocsinak csak sportrésze van, ami 175 fokban (szinte teljesen dönthető). (A babakocsi 50ezer Ft, +10ezer Ft a hozzá való hordozó.) A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mennyire használhato ez újszülöttnek. A baba májusi lesz, tehát elvileg jódarabig nem lesz túl hideg, hogy mózes kelljen. Ráadásul ez a típus mózessel együtt már 100ezer Ft lenne, így meg csak 60ezer. Nem lenne mindegy. Nem tudom mennyire használnánk ki. Nyilván jobb ha van, de azért élték már túl babák mózes nélküli kocsikban? Ez azért is szimpibb, mert kicsit kisebb, keskenyebb, kevésbé robosztus, maga a váz is, mint amelyik Bebetto nózesesm Kisebb helyen elfér, jobb összecsukni. Láttam őket élőben, de dilemmázok. Az elado szerint is sokszor felesleges a mózes, ő sem használta ki. Én bébiszitter vagyok, 1-2 hónapos koruktól vigyáztam babákra, egyiknem sem volt mózeses babakocsija... Nem tudom mi legyen? Kinek mi a tapasztalata?

2017. jan. 10. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen kocsink van, és imádom :)

Igaz kb 3,5 hónapos volt mikor vettük, csak nekünk volt külön hordozó, és csak a sport részt vettük. Teljesenjól elvolt benne, végig aludt mikor sétáltunk. Az első időkben vagy mózest vagy hordozót használnak, én felváltva raktam hordozóba ( a kisebb sétákhoz) ahosszabb sétákon a sportba. Szerintem nagyon jó választás, 16 hónapos a lányunk, még használjuk :)

2017. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!