Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor tettétek át a sportrészb...

Mikor tettétek át a sportrészbe a babát?

Figyelt kérdés

Kislányom majdnem 7 hós, most gondolkodtam, hogy lehalászom a sportrészt, de mikor utoljára belepróbáltam kb 3-4 hete, olyan hatalmas volt, és olyan kicsinek tűnt benne a lány :D

tomas hiker kocsink van. Szerintetek vihetem már abban? Szeret nézelődni. A mózest is lehet ültetni kicsit, de az hosszra kezd kicsi lenni


Ilyen a sportrész:

[link]


2017. márc. 29. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
5 honaposan, es a sportreszunket majdnem teljesen le lehet donteni.
2017. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor már önállóan tudott ülni
2017. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8 hónaposan amikor végleg kinőtte, de visszasírtam a mózest, mert a sportban nem tudott aludni.
2017. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, amikor kinőtte az mózeskosarat.
2017. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
teljesen fektethető, így nem lényeg az ülni tudás nekünk
2017. márc. 29. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
13 hónaposan, még elfért a mózesben, de már kicsit zavarta hogy nem tud rendesen ülni benne
2017. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk meg csak - fokozatmentesen teljesen vízszintesre dönthető - tök egyszerű sportkocsink volt mind a két gyereknél. Piciként kibéleltem még pár takaróval. Akkor döntöttük meg egy tényleg csak kicsit (vagy 10 fokot), amikor már nagyon hasizmozott és ordított egész úton, ha nem látott ki - kb. 5 hónaposan. Ténylegesen meg csak onnantól emeltük meg, amikor már rendesen ülni tudott, kb. 8 hónaposan, ha meg elaludt, ment vissza vízszintesbe.
2017. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 hónaposan tettem bele először, de döntve. Mondjuk teljesen ki volt akadva tőle, hogy nem látott abból se rendesen, úgyhogy 5-6 hónapos korától ülni tudásig javarészt inkább hordoztam, mert onnan látott, a babakocsiban meg 10 perc után ment a cirkusz. Amikor már tudott ülni, akkor újra előkerült gyakrabban a babakocsi.
2017. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is gyakran hordozom, de a városban rengeteg a lépcsős rész és nem is a legjobb minőségűek, illetve ahol a babakocsit le lehet tolni az meg elég meredek, nem merek vele gyalog elindulni, félek, h elesek :/
2017. márc. 31. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!