Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny Zapp vagy Cosatto YO!...

Quinny Zapp vagy Cosatto YO! Babakocsit választanátok inkább?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én quinnit választanék
2017. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Quinny-nk van, a fekje megbizhatatlan, es nagyon alacsony a tolokar, teljesen be kell gornyednem, pedig nem vagyok olyan magas, 168 cm.
2017. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt Quinny Zapp-om, de nem volt vele semmi gondom, jó volt a fék és nem kellett görnyednem sem. Én is 168 cm vagyok.
2017. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 158 cm vagyok, a magasságanem hiszem, hogy zavarna. Ami engem zavar, a videóban úgy tűnik elég macerás összecsukni, jobban szeretnék könnyen összecsukhatósat. Lehet egy sima esernyőkocsi lesz inkább.
2017. ápr. 2. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem macerás, megnyomsz két oldalt két gombot, meg a lábaddal egyet és kész.
2017. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!