Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ergo baby hordozorol mi a...

Ergo baby hordozorol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
5honapos kisfiamnak vennem. Elso babamat nem hordoztam, a kicsi viszont igazi olbe baba, talan ez megkonnyitene a mindennapjainkat :)

2017. máj. 7. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk az volt, imádtam. Volt egy Liliputi csatos is, az is nagyon jó. Az Ergo babynél az a baj, hogy rengeteg belőle a hamisítvány. A Brendonban vettem 36.000 Ft-ért, egy Liliputi sokkal olcsóbb és nincs különbség közötte. De ennyi idős babának inkább meitai való. Kicsi még a csatoshoz.
2017. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Mei tai is csak ülni tudástól ajánlott. És az önálló kiülést értik alatta.

Csatos pedig csak totyogós kortól.

2017. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ujszulott betettel sem ajanlott? Ez biztosan eredeti a sajat web site-rol rendelem.
2017. máj. 7. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:
mostanában több ht ajánlja a csatost is már ülni tudástól, HA megfelelő méretű a babának. Én most indigot vettem, szereti a kislány (8 hós)
2017. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én lebeszélnélek. Én is kinéztem, nagy szerelem volt, de amikor felpróbáltam 8 hónaposan már szinte kicsi volt. Fájó szivvel lemondtam róla és vettünk egy mindenhol állitható csatost amit még most is nyúzunk és még sokaig jó is lesz (20 hónapos a kisfiam). Sokan mondták hogy kixsi a bodyja de nem akartam elhinni...még jó hogy felpróbáltam a Brendonban mert tényleg nem lett volna már jó 1 évesen sem. Ha azeretnéd sokaig kihasználni érdemes mindenhol állithatót venni. Gremeset is próbáltunk, az se jött be. Legjobb a mindenhol.allitható, ölelősebb, jobban passzol és tovább jó.
2017. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös, melyik márka mindenhol állíthatós hordozója van nektek? Megkérdezhetem mekkora most a fiad, mekkora bodyt hord?

Új csatost keresnék magas 20 hónaposnak.

2017. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat !

#5 megirnad a markajat a tieteknek ? Köszi

2017. máj. 7. 22:58
 8/11 anonim ***** válasza:
én ugyan nem az 5 vagyok, de a maraya szerintem a legjobb. Sajnos arra nekem nem futotta :(
2017. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Maraya nálunk sajnos nem kapható :(
2017. máj. 8. 03:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Ergo baby újszülött szűkítővel semmiképpen sem.
2017. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!