Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok az anex sport...

Mit gondoltok az anex sport babakocsirol?

Figyelt kérdés

Megeri az arat?

Kovetkezo babanal is lehetne hasznalni?


+barmilyen mas info erdekel.


[link]


2017. máj. 26. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem drága...de Te döntesz. Biztosan jó meg szép meg minőségi. Nekünk egy százassal olcsóbb Mikrus Stars-unk van és hibátlanul működik. Nem nehéz, könnyű tolni, fordítani hatalmas méretei ellenére is. Anexek sem kicsik.
2017. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszi, ez a babakocsi is jol nez ki!

Kicsit bizonytalan vagyok annyi valasztek van! :)

2017. máj. 27. 08:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, rengeteg van. Szerencsésebb vagy, mondjuk úgy, ha kisfiad születik vagy ha szereted az unisuex színeket.

Enyém kislány. Nincs elhalmozva rózsaszínű habos babos dolgokkal de azért babakocsit csajosat szerettem volna. Most a szürke a fekete és a kék minden árnyalata és kombinációja a menő. Nekem annyira nem tetszettek. Meg azért oda kellett figyeljek az árára is, nem a csillahos ég volt a határ. Mikrus-ban találtam igazi csajosat.

Javasolom h nézd meg élőben, mert a netes fotók csalhatnak.


Elmondom hogy jártunk mi. Kinéztem ezt a csajos mikrus stars 2-t...majd 1 hónapig keresgéltem hogy vajon hol is van raktáron, közben egy nagy bababoltban meg is rendeltük. Ott hitegettek hogy keddre meglesz meg jövő hétfőre meg nem is tudják mikorra. Na akkor megint nekiálltam keresgélni. Raktáron találtam egy piiiici kis bababoltban, ami ám nagyon korrektül fel van szerelve. Elmentem, megvettem, hazahoztam...jött a párom. Nézegette, próbálgatta, tologatta, szétszedte, összerakta majd kijelentette : " drágám, ez sokkal de sokkal szebb mint az a xar amit a boltban rendeltünk" . Csak pislogtam nagyokat...hiszen ugyan az volt de képen annyira nem hasonlít. A színek nem az igaziak, nem tudod megtapintani az anyagot...stb.


Érdemes szerintem nagyobb boltokba elmenni és megnézni a kocsikat, kicsit tologatni stb.


Anexeket láttam a babaverdában...nagyon szuperek, csak persze fekete volt ami ki volt állítva és az ára miatt sem közeledtem hozzá.


Valamint, babaverdában egy eladó kisasszony, miután meghallotta hogy 150 000nél többet nem szeretnénk babakocsira költeni, egyszerűen otthagyott..pedig ott volt másik két kocsi ami még szóba jöhetett..a kunert lavado szivárványos rombuszos és egy feher rózsaszín eco shell active baby is.


Majd írd meg mit választottál :-)

2017. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Anexnál jelenleg csak drágább babakocsi van jobbat biztosan nem találsz. Egyelőremég nem olyan menő mint a stoki, de nem is tologatja annyi indián:)


ha már a babaverda szóba került, ott megmutatták mi a külömbség egy kunert lavado és egy coletto florino között. Ég és föld a kettő, mi végül colettot vettünk és szuper

2017. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Vegul ezt valasztottuk


[link]


Nagyon konnyu, jol iranyithato es fele annyi volt mint az anex. Nagyon jo kritikakat olvastam rola :)

2017. aug. 19. 11:25
 6/10 anonim ***** válasza:
ügyes vagy :))) Az első kerekei biztosan klasszul mennek a kavicsos úton is. Gondolom ezt már nem fogod a következő babánál használni.
2018. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Honnan rendelted végül ezt a babakocsit? Szuper jol néz ki, de Magyarországon nem találtam eladót :(
2018. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia


Amazonrol rendeltünk, a képen szép de amúgy szörnyű!! Es nem túl praktikus. Vissza is küldtük, és egy másikat vettünk.

Nem ajánlom egyáltalán!

Nehéz volt tolni, nem volt stabil és óriási kerekei vannak. Ráadásul nagyon gagyi a kinézete, fekete mű bőrrel van bevonva az egész babakocsi, nem túl vidám látvány egy babakocsinal.

Hidd el jobb egy olyan babakocsi ami kisebb és könnyebb tolni, mi jane minnum babakocsit vettünk, nyugodt szívvel ajánlom.

2018. szept. 4. 19:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Amikor írtam az előző kommentet akkor meg nem született meg a baba :) szóval a lakásban pár métert tolni könnyű volt.
2018. szept. 4. 19:47
 10/10 anonim válasza:
Uhh az nem jó :( köszönöm, hogy válaszoltál :) nekünk majd csak januárban születik a bébi, szóval van időnk nézelődni. De így akkor ez a típus tuti kilőve!
2018. szept. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!