Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baby merc vagy Berry baby?...

Baby merc vagy Berry baby? Melyik a jobb? Esetleg más?

Figyelt kérdés

Megírnád a tapasztalatod a fenti márkákkal kapcsolatban? Vagy ha van ami neked bevált akkor kíváncsi vagyok rá.


Én olyan 100-120 ezer ft-ot szánok babakocsira és mindenképp multifunkciósat szeretnék illetve olyat amit tömegközlekedéssel is tudok használni de azért a kocsiba is befér összecsukva.

Köszönöm a válaszokat!


2017. jún. 26. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindketto dognehez kocsi.

Valami konnyu vazasat keress ha tomegkezlekedni is szeretnel.

Esernyore csukhato pl.abbol is van multis boven.

2017. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

Pl ezek.

2017. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! 13kg amit én írtam baby merc, amit küldtél pedig 8körül. Elég nagy a különbség.

Budán élek, főként alacsonypadlós járművek vannak, persze nem mind így nem mindegy mennyit kell emelni. Szerencsére emeletre nem kell vinni a kocsit.

A kerekei jók az ilyen típusoknak?

2017. jún. 26. 13:17
 4/12 anonim ***** válasza:
En kicsit csalódtam a hauckban, "rángat" a kereke.
2017. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk baby merc van. Jó masszív babakocsi de nem jó tömegközlekedesre, ahhoz nehéz. Egyébkènt mi szeretjük.
2017. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

En szemely szerint utalom a kiskereku kocsikat,a dupla bolygosakat meginkabb.

Plazaba jok,de az utcara tok alkalmatlanok.

Persze nekem konnyu,mert egyaltalan nem kell emelgetnem a 15kilos kocsimat.az autonk is egy kisebb csatahajo meretu.

Lehet,hogy megbekelnek a kicsi kerekkel,ha muszaj volna.

Sokan hasznaljak,es sokak eskudnek a kiskerekre.

Viszont tovabbra is azt mondom,hogy tomegkozlekedni konnyu kocsi jo.azok meg altalaban kiskerekuek.kompromisszum...sajnos

2017. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jah,1es es 2es voltam
2017. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Merc Q9 van. Masszív, nagy, nehéz kocsi. Tényleg keress másikat,mert a tömegközlekedés szó szerint izzasztó lesz vele :) De egyébként én imádom, bár nem kell emelgetnem.
2017. jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát úgy látszik nem mértem fel ezek mennyire nehezek... Igaz élőben még nem néztük, még van időnk.

Főként gyalog járnék vele illetve kocsival de mivel Budán lakunk és a dédiék meg az egyik mama is így könyebb busszal illetve villamossal menni mint autóval a parkolás miatt.

Akkor valami könnyebbet nézek majd, csak félek a kicsi keréktől hogy túl könnyen tönkremegy. De muszáj lesz kompromisszumot kötni.

2017. jún. 27. 12:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, testvéreméknek Baby Merc Q7 típusú babakocsija van, ő 4. emeletre felvitte simán, úgy hogy benne ült a gyerek. Most a 2. babát várják, és a babakocsi még mindig nagyon jó állapotban van, semmi hibája, a kerekei is tökéletesek. Én is toltam és nem éreztem nehéznek, könnyen irányítható. Mi most várjuk az első babánkat és a Baby Merc Junoir Plus-t néztük ki, szerintem 60-70.000 ért 3 in 1 babakocsi nagyon ritka, és hogy ennyi minden van hozzá. Ha ismerném tesómék által a márkát és a babakocsit magát, akkor én sem biztos, hogy vennék ilyet mert rögtön az az ember érzése, hogy biztos gagyi, hogy ennyi pénzért ennyi plusz van hozzá, pedig nem..

Igaz mi családi házba lakunk, és betonon, járdán fogom leginkább használni a kocsit, és tömegközlekedni sem fogok vele. (kisebb városban lakunk, és leginkább autóval járunk a messzibb helyekre)

2017. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!