Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Adbor Vero (2017-es) babakocsi...

Adbor Vero (2017-es) babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 20:06
 1/1 anonim válasza:
Szia, nekünk ilyen van, sokat filóztunk rajta, mielőtt megvettük, első babának. Ami nekem tetszik benne: Nagyon könnyű irányítani, minden terepen könnyű tolni, jó a rugózása, és a viszonylag nagy mérete ellenére nagyon könnyen fordul.Egy mozdulattal le lehet fékezni.Összességében nem olyan nehéz, mint a hagyományos mózeskosaras babakocsik. Szuper, hogy gyakorlatilag 2 tolókar is van rajta, ha az egyenes kényelmesebb akkor azt fogom, a másikra pedig pl bevásárlótáskát is jó ráakasztani. Mindkét irányból, könnyen rá tudom rakni a feltétet, nem kell egyszerre mindkét oldalát bepattintani. Jó nagy szellőzők vannak rajta, ami egyben szúnyoghálós is, nyáron szuper. Az anyaga könnyen mosható,ha foltos, csak letörlöm egy mosószeres szivaccsal, és a kapcsokkal gyorsan levehető/visszarakható. Nem teljesen vízálló, de esőben úgysem turnézunk, nem igaz? Úgy is össze tudom csukni az egész szerkezetet, hogy gyakorlatilag rajta marad minden, és egy mozdulattal használatra készre nyithatom. A kistáskája hátizsák is egyben. Jól téliesíthető is. Amivel nehéz volt megbarátkoznom: nem dönthető le teljesen vízszintesbe a felső rész, csak 175 fokban. Eleinte nekem a felső rész "fala" valahogy nagyon alacsonynak tűnt, hiába állítottam vízszintesbe hozzá a lábtartós részt, féltem, hogy kifordulhat a baba, ezért vettem egy babafészket és beleraktam.Így viszont nagyon jókat utazunk:) Az összecsukása!!! 3 napig gyakoroltam, mire rájöttem a technikára, amúgy borzasztó egyszerű, de sajnos kell hozzá erő! Ha autóba szállítani akarod, a kerekeit feltétlen vedd le, mert más tutira nem fog beférni mellé a csomagtartóba. Szűk, zsúfolt helyen esélytelen betolatni vele, mivel elég széles (bevásárlás,buszozás). És az örök gond: amíg kinyitod/összeszereled a babakocsit, hova teszed a babót? A felső részbe sajnos csak úgy simán nem tudod beletenni, hogy leteszed a földre, mint egy mózesbe. Plusz infó: mi hordozót/autósülést is vettünk hozzá,az kifogástalan,tényleg megéri, gerinckiemelős szűkítő is van benne. Összességében azt mondom, hogy mégsem cserélném le, mert strapabíró, bőven jó még akár egy második babának is. Amikor én választottam, a baba kényelme volt a fő szempont, és azt maradéktalanul hozza. Nekem a pumpás kerekeivel sem volt sose problémám, bár sokan nem kedvelik. Egy biciklipumpa azért mindig legyen nálad. Alkatrészt, szervizet elég könnyű szerezni hozzá, akár komplett "pótkereket" is, nem drágán.
2018. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!