Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Csak nekem van az a mániám,...

Csak nekem van az a mániám, hogy a babakocsinak a mózes része legalább 60 cm-re legyen a talajtól? A többi annyira alacsonynak tűnik nekem. Pedig átlag magasságúnak számítok a 170 cm-mel.

Figyelt kérdés
A Hauck babakocsik nagyon tetszenek, de olyan alacsonyak, hogy egyszerűen ez visszatart attól, hogy beruházzak egy ilyenre. Vagy nem kellene ezen fennakadnom szerintetek? Első babámat várom, nem vagyok még tapasztalt babakocsi használó, de már most vannak kialakult szempontjaim. Többek közt ez a magasság dolog és a nagy kerék átmérő, ha lehet akkor tömör kerékkel, nem pedig felfújhatóssal.

#babakocsi #magasság #háromrészes babakocsi
2017. aug. 13. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is volt ilyen elvaras. Főleg mert mi varosban lakunk ráadásul belvárosban es ha sétálunk majd en nem szerettem vna ha a baba az autók kipufogojabol telibe kapja a sok sz@rt. En is "magasabb" mozeses kocsit reszesitem elonyben. (en is 170cm vagyok, de ha 155 lennek akkor is igy gondolnám)
2017. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg olyan nagyon kell hajolni lefelé, hogy hosszútávon egészen kényelmetlen lehet az anyukának.
2017. aug. 13. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele.
2017. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!