Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » My baby hug oldalrol rendelt...

My baby hug oldalrol rendelt valaki hordozot/polyat?

Figyelt kérdés

Kulfoldon lakok igy nem tudom kiprobalnk egy boltba se.


Elso baba lesz, az elso 6 honapban inkabb hordozokendoben szeretnem vinni, utana pedig babahordozoban.

A babahordozohoz kernem a csatos verziot hogy ne kelljen kotni mindig.


Mi a velemenyetek rola?


Itt a link a babahordozorol

[link]


Link a polyarol

[link]


Link a hordozokendorol

[link]


Koszonom a segitsegeteket :)


2017. aug. 19. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk csatos van belőle, 8 hónaposan cseréltük le a kendőt. Nagyon szerettük, most 2 éves 92 cm 13 kg a kisfiam es még mindig használjuk néha ha kirándulni megyünk. Viszonylag nagy méretű a bodyja, de állitható kisebbre is, nekünk fontos szempont volt hogy nagy legyen mert nem kicsi a fiam. Ergobabyt, Gremese csatost próbáltuk és 8 hónaposan már épphogy csak jók voltak, a mindenhol állitható varratósokra meg sokat kellett volna várni. akaHa kérdésed van kérdezz nyugodtan.
2017. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Okes koszi! :)


Ezekre voltam kivancsi hogy praktikus-e mert a webshopon nem igazan latni hogy pontosan hogy nez ki a csatos verzio.


Konnyu allitani? Puha az anyaga? Mosast birja? Megeri lerni hozza az alvocsuklyat?


A hordozokendot is toluk rendelted? Ha nem akkor tudsz ajanlani?


Koszi szepen ;)

2017. aug. 19. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mostuk még igy azt sajnos nm tudom, mi a tervezős egyedi verziót kértünk. Sima fekete egy Mybabyhug macival középen.

Könnyű állitani, erős anyagból van hogy tartson igy nem kifejezetten puha, de jó anyaga van. Alvócsuklyát is vettünk hozzá, nem bántzk meg mert altatásnál jó hogy rá tudom tenni kicsit kizárni a külvilágot.


Rugalmasból Gremese volt, azt is nagyon szerettem, jó vastag, erősebb anyag mint a többi igy sokáig tudtuk használni, kb addig amig bele nem nőtt a csatosba.

2017. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a kimerito valaszt! Meg is rendelem :)
2017. aug. 21. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem szeretni fogjátok ti is :) Nekünk teljes csatos kivitel van
2017. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!