Csatos hordozó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Manduca csatos hordozóról mi a véleményetek? Van valaki aki esetleg használja/használta? Szeretnék beruházni egyre, de nem tudom, hogy valóban olyan jó-e, mint amennyibe kerül.. köszönöm a segítséget!
2017. szept. 3. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen javaslom, hogy keress fel egy hordozós klubbot, és próbálj. A manduca alapvetően jó, de saját testi adottságaidtól függ, hogy kényelmes-e.
2017. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Ndenkepp próbálj. Az enyém nyolc hónaposom, ül, áll, totyog, tehát elméletben jó le ne neki. Ehhez képest kicsi a terpesze.

Próbáltam Marayat, az jó lenne, allithatos is, de számomra kényelmetlen.

Szóval mi is keresünk tovább.

2017. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hordozós klub h tudj próbálni!

Amúgy az meg butaság h már tudnia kell üllnie állnia meg mit tudon én.majd a tanácsadó elmondja Neked és segiteni fog :)

2017. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a hordozoklubbot ajánlom. Nekünk a Liliputi volt a legjobb.
2017. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, kedves tőletek! Sajnos falun lakunk, itt nincsenek ilyen klubok, de majd érdeklődöm a védőnőnél. Köszönöm még egyszer!
2017. szept. 3. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Már csak azért is próbáld ki valahol, mert lehet a te testalkatodhoz nem lesz kényelmes. És mivel nem 2 forint, érdemes tesztelni.

Simán lehet, hogy ahol laktok, van másnak. Helyi baba-mama Facebook csoport esetleg?


Nekünk is Liliputi van, azon is 3 ponton lehet szűkíteni, engedni, hogy a legjobb tartást adja neked és a babának.


Másik, ha esetleg weben vásárolnál, jogszabályban van a 14 vagy hány napos visszavételi garancia. Ha van a Manducának ilyen leírása, rendeld meg online, próbáld ki és ha nem jó akkor visszakéred az árát, visszaküldöd.

A klubbok viszont azért hasznosak, mert megtanítanak a helyes felvételre, hogy nehogy kiessen a gyerek ahogy magadra veszed. Főleg ha hátra veszed fel.

Pl nekem is idő volt mire rájöttem, hogy elől az alsó szűkítést, amin a baba ül, a medence csontom felé kell kötnöm, különben az ágyékomra csúszik a hordozó és nem kényelmes a séta.

2017. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Testalkattol is sok fugg. Nekem van Manducam, de mindig kolcsonadom, nem szeretem, hogy a csat a derekpanton ketkezes mutatvany a biztonsagi pocok miatt, ami rajta van. Volt nagyon sokfele csatosunk, rengeteg hordozot kiprobaltam hosszabb-rovidebb ideig, a JPMBB Physiocarrierjet (Fizio) nekem semmi sem tudta kenyelemben uberelni, eleg sokfele testalkatu anyuka, apuka szamol be arrol, hogy kenyelmes neki nagyon. Ulnitudas elott sok hordozos iskola nem ajanlja a csatosokat, utana meg amiatt nem szoktak a Manducat, mert terpeszbovito kell hozza. Egyebkent nem rossz hordozo, a body magassaga bovitheto, jo az alvocsuklyaja, kenyelmesek voltak nekem a vallpantjai, es tetszett, ahogy korulolelte a fiam, nem volt ilyen nagyon formazott hordozo-erzes, hanem szepen tartotta. A derekpantja viszont kenyelmetlen volt, nyomta a csipocsontomat, szelesebb csipovel, teltebb testalkattal kenyelmesebb, vekonyabb anyukak masok is panaszkodtak mar ra.
2017. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!