Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 1,5 eves gyereknek milyen...

1,5 eves gyereknek milyen babakocsit vennetek? Kell, hogy tudjam teliesiteni?

Figyelt kérdés

Nem ertek a babakocsikhoz, amink volt, azt eladtuk, 1 eves koraig csak a kendo meg a csatos hordozo volt neki jo. Vettunk hasznaltan triciklit, ami 10 honapos kortol hasznalhato, azt szereti, azzal jarunk, de azt szallitani kocsival nem jo, meg fel-le cipelni a lepcson sem. Most kaptunk egy karfas esernyokocsit, amibe a karfanak kiszonhetoen nem kell szorosan bekotni, ez tetszik neki. Viszont nem tartja a hatat, ki van nyulva a hatanal az anyag. 11 honapos kora ota jar onalloan, es szerette is 1 honappalezelottig, azota a tricikli volt a favorit, de mar nyikorog, es igy lehet, hogy egy babakocsira cserelnenk le.


Lepcsozes miatt fontos, hogy konnyu legyen, illetve minel kisebbre lehessen osszecsukni, illetve telen is tudjuk hashnalni. Ahol elunk, ott nem gond a ho, es a terepet sem kell nagyon birnia (kertvarosi kornyezet). Az sem baj, ha nem dontheto vizszintesig. Ami fontos, hogy legyen karfaja, konnyu legyen tarolni, osszecsukni, cipelni.


Illetve erdekelne, hogy sportbabakocsi lenne jobb szerintetek, vagy egy olcsobb esetnyokocsi is teljesen jo akar telre is? Az nem tul hideg? Egyaltalan megmaradnak bekotve labzsakkal, vagy erdemesebb feloltoztetni inkabb oket, es egy sima esernyokocsit venni?


2017. szept. 4. 17:07
 1/7 anonim válasza:
100%

BabyZen Yoyo


Mi imádjuk!:)

2017. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Mi kb. pont ennyi idősen hagytuk el a fiamnál a babakocsit, ugyanis nem volt rá szükség. Vidéken élünk, itt biciklivel hordtam ennyi idősen, hátul ült a gyerekülésbe, ha valahová mentünk, általában autóval mentünk és sétált, hosszabb távokra nem mentünk. De amúgy Pierre Cardin sportkocsink volt.

És ezt télen is tudod használni, hisz a gyereket fel tudod öltöztetni.:)

2017. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Másfél évesnek már semmilyet nem vennék. Az én fiamnak már nem kellett 1 éves kora után.
2017. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Semmilyet. 1 éves korában el raktuk és nem használtuk soha többé. Azért van a lába.
2017. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Es ha nem hajlando jonni, akkor ne menjek bevasarolni, vagy ti akkor mit csinalnatok, nem lenne ebed?:)
2017. szept. 4. 21:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Illetve akinel babakocsiban alszik a gyerek, az mit csinaljon szerintetek?
2017. szept. 4. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én egy Fillikid Lord típusút vettem a másfél évesemnek.Lábzsák ugyan nincs hozzá,de szerintem ha jól be van öltöztetve,akkor elég egy pokróc is.A gyerek imádja,be sem kötöm,kapaszkodik a karfába.

Ha jól emlékszem 7 kg,könnyű összecsukni (esernyőre csukható),hatalmas kupolája van,és 175 fokig dönthető.

Remélem tudtam segíteni.

Szép napot! :-)

2017. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!