Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hatassal van a babara...

Milyen hatassal van a babara ha minden alkalommal kenguruban altatjak? 2 honaposan Hasfajos es igy alszik el a legkonnyebben legkevesebb orditassal.

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 05:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Laza kis gerincferdulese lesz, dehat legalább anyuka könnyebb el tudja altatni. A jövő meg ugye ugyis mindegy
2017. okt. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem első miért nem lehet csak a kérdésre válaszolni. Miért kell bele kötni egyből a másikba igen ilyen a mostani nemzedék magadból kiindulva.
2017. okt. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Ott a válasz : gerincferdulese lesz. De ezt mondjuk normális szulo eleve tudja, így fel sem teszi a kérdést, plane hogy eleve nem is altatna a gyereket így, kedves második. Az én korosztalyom meg nem tudom, hogy szerinted mi, esélyes, hogy az anyad lehetnék
2017. okt. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Kenguru tudtommal sem való 2 hónaposnak. Neten elég sok ajánlást, fórumot találsz, melyik korú/súlyú babát miben lehet hordozni úgy, hogy ne legyen káros a gerincre, csípőre.

Az enyémek hasfájósan ölben voltak: az meg az én gerincemre volt káros :)

2017. okt. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos gericnferdülése lesz, hordozókendő jobb lenne.

Fogd meg a kezedben es úgy altasd

2017. okt. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A kenguru nem egészséges, olvass utána! Ráadásul nem csak néha 10 percig van benne, amíg pl. beugrik a boltba.

Nem csak a gerince, de a csípője is deformálódhat.


Azért alszik el így könnyebben, mert megnyugtatja a testközelség.

De sokkal egészségesebb lenne, ha kendőben altatnád. Abban fél napokat is hordozhatod, anélkül, hogy akár neki, akár neked káros lenne. Ezerszer jobban osztja el a súlyt, sokkal jobban hozzád simul a baba: össze se lehet hasonlítani, mennyivel jobb érzés.

Egyáltalán nem nehéz megkötni, kb. olyan egyszerű, mint nyakkendőt kötni. Bárki meg tudja tanulni. Rengeteg videó van róla YouTube-on is, magyarul is, és minden nagyobb városban van hordozóklub. Ott ingyen megtanítják, hogy hogyan tudod megkötni.

És nem drága! Egy Nandu szövött kendő már 5000 körül elcsíphető. És a legtöbb klubban bérelni is tudsz, nálunk 1000 Ft/hónap. Többféle hordozó eszköz is van, de ilyen pici babának a rugalmas vagy a szövött kendő a legjobb.

Ha már nem használod, szinte ugyanannyiért tudod tovább adni, amennyiért megvetted, ellenben egy babakocsival például.

Tehát nem kidobott pénz.


Önmagában azzal semmi gond, hogy rajtad alszik. A hasfájós és fogzós időszakokat mi is így vészeltük át: kendőben.

2017. okt. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Szövött kendő.
2017. okt. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre megy a gerince semmi egyéb....
2017. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A szovott vagy rugalmas kendo tamasztana ala megfeleloen ennyi idosen, es az anya gerincenek is kevesbe megterhelo lenne.


A kerdesre viszont a valasz az, hogy nem tudni, en ugy tudom, nem keszult erre vonatkozo koveteses vizsgalat.

2017. okt. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyebkent az en babam is hasfajos volt, kendoben, majd csatosban altattam nagyon sokaig, az elso honapokban napi 6-8 orat volt ramkotve. Most 1,5 eves, es szepen alszik leteve. Sem fizikai, sem szellemi oldalrol nem lattuk karat, csak hasznat. Nalunk amugy a hasfajast reszben a tejfeherje es tojasfeherje okozta, reszben pedig az, hogy aokkal gyakrabban, mar a kirai ehsegjelekre mellre kellett volna tennem, nem megvarni a sirast. Onnantol mult el a hasfajas, mikor ezeket betartottam.
2017. okt. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!