Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 3in1 multifunkciós babakocsi...

3in1 multifunkciós babakocsi helyett milyen olcsó alternatívák vannak?

Figyelt kérdés

3in1 helyett ezt az összeállítást venném:

[link]


Babahordozónak meg ezek közül az egyiket (jó lenne ha biztonságosabb lenne):

[link]

[link]


Vagy vegyek 3in1-est?

[link]


Van valami jobb ötletetek? 3 év múlva mennyiért lehet ezt eladni kb. ezeket?

Kérlek segítsetek mert már beleőrülök az egészbe!



2017. okt. 23. 17:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Ilyen babahordozó is van:

[link]

2017. okt. 23. 18:16
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Ezeket a kocsikat felejtsd el szerintem, borzasztó, gagyi minőség. Ismerősömnek volt ez a babymerc, két hét használat után kiesett a kereke, és a gyereknek sem kényelmes. Ha nincs több pénzetek, akkor én használtan vennék valami jobbat.


pl:

[link]


Ők ilyet vettek utána, és három gyereket kiszolgált, most a negyedik kis gazdája nyúzza, és lehet lesz kapacitás egy ötödikre is. (körbejár a családban)

2017. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Ezt semennyiért nem tudod tovább adni.


Osztom az előző véleményét: inkább használtan egy jobb. Cobra helyett mondjuk a négykerekű Abc design Mamba nekem jobban bejön.

Vagy ha igazán spórolni akarsz, akkor egy szövött kendő és mellé egy nem papír autóshordozó.

2017. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Használtat nem veszek dupla áron az biztos.
2017. okt. 23. 18:54
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanannyiért van használt, mint amennyiért te akarsz vackot.


De arrogáns stílusodból ítélve, te csak a saját károdon tanulsz. Hát, hajrá! ;)

2017. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Mi a garancia, hogy ezzel a használttal nem fürdök be?

Már benne van 2-3 év ki tudja hogy használták. Ugyanúgy lutri.

2017. okt. 23. 19:03
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Meg lehet nézni..de rendben, vegyél újonnan olcsó rosszat, és két hónap múlva vehetsz másikat ugyan ennyiért. Ráadásul ezek a lengyel kocsik nem praktikusak, nehezek, és nehezen irányíthatóak, a gyereknek se kényelmes, mert magas a pereme, nem tud nézelődni, a sportrésze nem forgatható, míg a cobránál igen. DE te tudod, mindenki a saját kárán tanul. DE olvasgass a neten véleményeket ezekről a kocsikról, pozitívat ne nagyon fogsz találni.
2017. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

És hol olvassak?

Ha tönkremegy van 1 év gari legalább.

2017. okt. 23. 19:13
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Biztos, hogy nem vennék ilyen babakocsit. Nagyon gagyi.

Én is inkább vennék egy minőségit hasznàltan, mint ezek közül bármelyiket. Ezt biztos nem fogod tudni eladni később, max pár ezer forintért.

Gyönyörű használt minőségi babakocsik vannak, facebookon van is egy oldal, ahol ilyeneket árulnak, "Babaverdák/használt minőségi babakocsik" néven. A használt kocsit nem úgy kell elmépzelni, hogy agyon van használva és messziről látszik rajta, meg kopott, stb. Én is olyan ákkapotban raktam el a babakocsinkat (1èv használat után), mintha vadi új lenne.

De ha ragaszkodsz az újhoz, akkor valami minőségibbet válassz, ne ezt.

2017. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

Ha újat szeretnél akkor inkább ezeket ajánlom.

[link]

[link]

[link]


Nem mondom, hogy a legjobbak, de nem rossz kocsik.

2017. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!