Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyibe kerülhet egy három...

Mennyibe kerülhet egy három személyes babakocsi? Esetleg hol (Kitől), milyen áron tudnék beszerezni egy használt, de megbízható állapotban lévő darabot?

Figyelt kérdés

Annyira elszomorít, hogy a három hónapos miskolci hármasikreket azért nem tudta még elvinni sétálni az édesanyjuk, mert a rengeteg egyéb kiadás mellett, babakocsira még nem futotta.

Szívesen megajándékoznám Őket, de, sajnos, nem engedhetem meg magamnak, ezért elhatároztam, hogy gyűjtést rendezek a volt általános iskolai és gimnáziumi osztálytársak körében, de ahhoz nagyságrendben kellene tudnom, hogy mi legyen a cél, érdemes-e belefogni.


2017. dec. 28. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Harmasikres szülők már ajánlottak fel neki.
2017. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

2!

Igen, spontán harmasikrek. De nem tudom, hogy inszemes vagy lombikos harmasikrekre miért könnyebb felkészülni. Nem egy olyan harmasikret ismerek, ahol pl két embrió lett beültetve, de az egyik osztódott. Vagy pl inszemnel van 3 tüsző. Annak esélye, hogy mindhárom megtermékenyüljön kisebb mint a lottó ötösé, így ilyen esetben is derült égből villámcsapás.

2017. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2017-12-28 15:49

A személyes tapasztalat mindig többet ér, mint a katalógus ár.

A negyedmillió nagyon sok – talán ezért nem tudta megvenni még a család -, igaz, én láttam hirdetni 326 ezer forintos áron is, illetve negyedmillióért négyszemélyes babakocsit is, miután láttam, hogy a debreceni négyes ikrek sétáltatását is csak 2 db ikerkocsival tudták megoldani.

A szigetszentmiklósi hirdető szélhámos. A licitálás egyébként sem járható út. Összegyűjtök 100 ezer forintot, és kiderül, hogy 150. Újabb gyűjtésbe nem foghatok bele, az összegyűjtött pénzt pedig – bankköltséggel - vissza kell utalni vagy le kell vinni kézben Pécsre vagy Siófokra.

Mindenesetre hálás vagyok a fáradozásodért, hogy utánanéztél és megírtad.


2017-12-28 16:03/1 #2/4

Privátban válaszolok! Nem teszed az ablakba!


2017-12-28 16:03/2 #3/4

Bíztató hír! Bárcsak sikerülne!


2017-12-28 16:13

Okosabb nem lettem, de köszönöm, hogy megtiszteltél a hozzászólással!

2017. dec. 28. 16:48
 4/4 A kérdező kommentje:

2017-12-28 16:03/2 #3/4

Abban a pillanatban érkezett meg a privát válaszod, amikor a kollektív választ elküldtem.

Már korom sötét van, de amit írtál, visszamenőlegesen is feldobta a napomat!! :-D

2017. dec. 28. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!