Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex priam lux vagy bugaboo...

Cybex priam lux vagy bugaboo buffalo?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?Melyik a stabilabb?Cybex priam csak városi babakocsinak jó?A bugaboo tényleg alacsony?
2017. dec. 29. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Kettő közül inkább a priam. Az nem kagylós, hanem rendesen fektethető. Ezerszer kényelmesebb a babának.

Az tény, hogy nem all terrain. Ha az kell (többnyire földút, macskakő, fű, "mocsár"), akkor ne azt válaszd, de azért plázakocsinak se mondanám, mint pl.: a gb kocsikat. A rossz kátyús járdákkal, gyeppel, nem nagy sárral nyilván boldogul.

2017. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cybex
2017. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt 3 gyerek mellett egy csomo babakocsim. Bugaboo elvileg nagyon jo , de gyakorlatilag nem. Nem valami stabil eros. Most cybex balios m van. Nagyon szeretem. Nekem.is tetszett a buffalo de szerintem nehez es nem olyan stabil mint a cybex.Ja es a balios m ugy nez ki mint a buffalo. Sztem. Varosi kocsit keresel vagy inkabb terepen hasznalod. Nekem a balios a macskakovon es sarban is megy. 😂😂Szerencsere... Nalam tele a padlas mert egyet sem dobtam ki. Volt mar mamas papas mylo-m is. Az is jo kis kocsi. Bugaboobol cameleonom van azt azert szeretik mert konnyu es praktikus. A priam az nagyon jo kocsi, puha ules sok tartozek vasarolhato hozza. Szerintem uti a bugaboot.
2018. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!