Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 70 ezerért már lehet jó...

70 ezerért már lehet jó 0-18-as gyerekülést venni? Baj, ha nem isofixes?

Figyelt kérdés
Eladó azt mondta az egyik bababoltban, hogy nagyon fontos az isofix és olyan 150 ezertől indul. Sajnos ez túl drága nekünk, 60-70 ezer forintra gondoltunk. Kinéztünk egy peg perego gyerekülést, de az nem isofixes. Most eléggé bizonytalan vagyok, nyilván a gyerekem a legfontosabb, de nem túlzás az a 150 ezer egy kicsit? Ti milyet vettetek?
2018. jan. 22. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Mivel a kocsim nem izofixes, ezért ba.hattam volna az izofixes ülést.

A közlekedés sajnos sok esetben szerencse kérdése.

Én Caretero Scope ülést vettem a fiamnak (0-25-ös), tökéletesen megfelelt úgy 3-3,5 éves koráig. 22,000 Ft volt.

2018. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az autósoknak van Isofix rögzítési pont?
2018. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*autótokban
2018. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, van, ha nem lenne, akkor nyilván nem is gondolkoznék rajta, hogy milyen is legyen :)
2018. jan. 22. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
70000ért tuti isofixest vennék. Menj másik üzletbe, nem hiszem, hogy 150től van csak isofixes ülés. Ha más nem használtan vennék 1 jó isofixeset. A huzatot ki lehet mosni.
2018. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: nézz szét az árukeresőben. 70 körül biztosan találsz isofixes ülést. Én inkább azt vennék. Még ha nem is Römmer
2018. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb isofix nagyon csúnyán megbukott a teszteken, konkrétan elengedett a rendszer. Én is gondolkodtam benne, de így nem ezt választottuk. Nekünk is peg perego van, viaggio, 0-18, 65e körül volt, teljesen megfelelő. Nem iso-s, de nem is tenném olyanba. Lehet arra célzott az eladó, amit én is írok, hogy a 150e alatti iso-s ülések kb kalap kakik, annyit érnek mint a tesco gazdaságos ülések 12e-ért...
2018. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekunk sem isofixes az autonk...mi 46 ert vettunk espiro deltat(0-25) ez hattal is kotheto.ez sokkal fontosabb szempont volt.

Es persze az,hogy az emlitett peg peregoba szinte bele sem fert az akkor 10 hosom...(mert nekem is az volt a kiszemeltem eredetileg)

Most 22 hos es meg mindig hattal bekotve utazik.az elso ules teljesen neki van nyomva a gyerekulesnek,igy annyira fixen van,hogy meg se moccan.

Persze a bababoltban mindenkit a dragabb ulesekre akarnak ravenni,nekik az az uzlet.eloszor nalunk is probalkoztak de aztan belattak,hogy felesleges.majd par nappal kesobb mikor a triciklinket szereltek ossze a boltban,egy kis naiv hazaspart ugy ratukmaltak a 100 x ezer forintos ulesre mint a huzat.ugyan az az elado...

Nezz olyan ulest,ami hattal is bekotheto,es a leheto legtovabb utazzon is hattal a gyerkoc.es mindenkepp probaljatok bele az ulesbe meg a boltban vasarlas elott.

2018. jan. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!