Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik most a legmenőbb...

Melyik most a legmenőbb babakocsi?

Figyelt kérdés
Melyikek most a legmenőbb, legnépszerűbb babakocsimárkák vagy modellek? Segítenétek választani?

2018. ápr. 22. 22:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Fontos a praktikum de városban betonon nem kritérium a nagy kerék pl, nem lépcsőzöm így nem kell feltétlenül könnyűnek lennie és a kombiba bármi befér. Az egyetlen a Stokke ami nem kell, annak a sportrésze kicsi azt hallotam és túl sokat láttam egy khm bizonyos etnikum által tolni. Az ára nem számít, van esetleg tapasztalat a Mimával és a Joolzzal? Ezek tetszenek vagy esetleg a Cybex PRiam bár azt nem említitek
2018. ápr. 23. 10:40
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

10 hónapos kortól egy ultrakönnyű, esernyő babakocsit használtam.

Rendelhetsz te külföldről is bármit 48 óra óra alatt házhoz megy, de a praktikum azelső szempont...


Ezek a batár nagy babakocsik szerintem fölösleges, akár az olcsó 17 kilós lengyel akár a Geri Halliwell által használt 1 millió forintos Silver Cross Aston Martin-t is veheted, de teljesen felesleges...

1 évesen már ki akar belőle menni...A gyerek elöl próbál futni te meg utána tolod a dögnagy 1 milliós kocsit...


Én egy autóba egy mozdulattal csukó nyíló babakocsit vettem mózest nem- és egy hozzá való hordozót, 3-4 hós kortól már nem szeretnek mózesben lenni mert ki akar látni belőle...


Én bevásárolni sosem szoktam nekem a háló teljesen felesleges szerepet töltött volna be, játszótér kilőve mert utálom, 2 éves magánovi, nagy kereke fölöslegesek mert nem kirándulok, viszont nagyon sokat vagyok repteren.


Erre a célra a GoodBaby Qbit votl a legalkalmasabb. Nekem.

2018. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

A Joolz egy teljesen átlagos amerikában minden második szülő azt tolja című babakocsi.

A 4 Moms, a Silver Cross a legdrágább kategória, mert nagyon elegáns illetve saját magától összezáródik, de mint írtam absz felesleges.


Nálunk nagy park- Holland Park - van közel hozzánk Londonban ahol élek, szarvasokkal, őzekkel, rókákkal, ott tettem nagyobb sétákat ha a gyerek is így akarta....

Arra a kb 8 hónapra...

2018. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

A Silver Cross Aston Martin-t meg tudod rendelni a Harrods honlapján, 48 órán belül kiszállítják, 1.170.000 ft.

Adnak bele mindent 100% kasmir babakendőt, 100% yorkshire-i birkagyapjú ülőbetétet...

2018. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem van abc design salsa 4 es van egy mamas and papas flip xt2


az abc-vel nagyon megvoltam elegedve,de a sport reszet nem szerettem.


mamas nem rossz de nem tetszik annyira ez sem.


joolzot kimentem megmezni becsbe es oriasi csalodas volt.

bar baratnom azt vesz,majd meglatjuk mik a tapasztalatok :)

2018. ápr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!