Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Liliputi csatos hordozóról mi...

Liliputi csatos hordozóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ezt néztük ki, de még bizonytalanok vagyunk, érdekelnének tapasztalatok. :)

Újszülöttel is használható, bár csak fel meg le vinném az emeletről benne a babakocsiig és kb fél éves korától (tavasztól) használná főként apuka hordozásra, kirándulások alkalmával. Túrázni szoktunk, de csak fél, max 1 napos könnyű vagy közepes nehézségű terepen.

Ezért gondolkodtunk csatos hordozóban, mert hosszú távon is kihasználható, könnyű fel le venni és apuka nagy méreteire is jó.


2018. szept. 11. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A csatosukban elvész egy újszülött, hiába írják, hogy jó.

A baby tai hordozójuk viszont egészen jó kompromisszumos eszköz a legkisebbeknek.

2018. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Mammut mögötti üzletükben vettem csatos és tesz babákon ki lehet próbálni ott, segítenek! Javaslom, hogy te is személyesen menj el hozzájuk, ők tudnak segíteni ha specifikus igényed van.


Kb 2-3 hónapos kortól már biztosan lehet stabilan használni a szűkítővel, én monjuk tesónál meg fogom próbálni. Ha csak a babakocsiig akarod levinni, akkor inkább kézben, magadra fektetve vidd le. Én legalábbis ezt csinálnám. Később viszont nagyon hasznos lesz a csatos!


Mellesleg, mi imádjuk :) Eleinte szövött kendőnk volt, de hamar meguntam a kötözgetést és az állandó "lelóg-a-földre-ahogy-megkötöm" macerát. De lehet én voltam a béna..

2018. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Tesz helyett TESZT akart lenni. "Teszt babákon".

2018. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, és imádtam, agyon hordtuk. Nagyon jókat aludt benne a kisfiam, kényelmes, sokáig használható. Két éves múlt, de túrázni ha megyünk, még mindig lehet cipelni benne, ha elfárad. Nagyon ajánlom.
2018. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!