Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Camarelo Sevilla vagy Coletto...

Camarelo Sevilla vagy Coletto Florino Carbon?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezer hasonló kérdés van már. De örülnék ha valaki akinek van valamelyik, tudna pro és kontra érveket. A kettő márka között vacilálunk, nem igazán tudok dönteni. Szívesen vennék saját tapasztalatokat, hogy könnyebb legyen a döntést meghozni. Köszönöm :)

2018. szept. 22. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Bocsi, off, de olyan régen szültem, istenemre azt hittem, nevet kell választani :)


De hogy segítsek: kinézetre az első szebb :)

2018. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
És persze minden jót a bébihez :)
2018. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk coletto florino carbon van. Nagyon tágas és iszonyú jól kormányozható. Viszont nem kicsi kocsi szóval azzal számolj.

Nagyon jó méretű a sport része, a vállpánt magassága állítható is. A hordozója 0-13 kg között használható.

Az anyagminősége is nagyon tetszett, szép a bőr és a vászon rész is.

2018. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Camarelo carrera volt nekünk. Majdnem olyan mint a sevilla. A Mózes jó nagy, jól téliesíthető, könnyen irányítható, jól bírja a terepet is. Viszont elég nagy kocsi. Én a tömegközlekedést nem szerettem vele. Jól kihasználtuk az autós hordozó részét, mert az én kis autómba is befért a váz összecsukva. A babakocsi tároló részébe nagyobb dolgokat nehéz bepakolni. A sport rész a mi babánknak nagy volt, nem is szerette.... így lecseréltem egy Pierre cardin sport babakocsira.

A másikat nem ismerem, így ránézésre szerintem még nehezebb bepakolni a tároló részébe.

2018. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tömegközlekedni nem fogunk vele, kisvárosban élünk, földszinten és kombi autónk van. Viszont sokat kirándulunk, és a kutyáinkkal sétálunk, így mindenképp masszív terepen is jól használható babakocsit szeretnénk. Azt hiszem kinézet alapján fogok dönteni. :)
2018. szept. 22. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Dönthetsz kinézet alapján! :) Mindkettő jó kocsi!
2018. szept. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Coletto Florinot választottuk, imádom. (csak a pelenkázótáska nem jön be, de van helyette egy szuper hátitáskám :)
2019. ápr. 4. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!