Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Chicco Urban babakocsiról...

Chicco Urban babakocsiról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik,boltban ki is próbáltam de úgy vettem észre,hogy nehezebb tolni,fordulni vele mint más babakocsikkal. Arra lennék kíváncsi,hogy városban,utcán,terepen mennyire nehéz a közlekedés vele? Ezen kívül is mindenféle vélemény,tapasztalat érdekel.
2019. febr. 15. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz ehhez, én szívből ajánlom a szintén olasz Peg Perego Book plust. Egy álom kocsi minden téren. Nem tudom milyen arban mozog ez a Chicco, de szerintem nagyjából egy kategória.
2019. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ilyen volt a fiammal, illetve fogom meg hasznalni a kovetkezo babanal is egy darabig. Eleg osszetett a dolog, de talan a lenyeg: nem vennem meg ujra, es pont azert, mert nehez tolni, ugyanakkor viszont megtartom es amig kicsi a kovetkezo baba (mondjuk olyan 8-10 kg) addig biztos hasznalni fogom, mert amugy a gyereknek iszonyatosan nagyon nagyon kenyelmes, jo nagy, siman attolhato akar milyen terepen (kirandulni is voltunk vele - igazabol egyetlen terepen tok jo tolni, csak siman nem). Jo nagy a Osszezarni is praktikus, mert elfer egy ajto mogott es megall magaban. Nagyon egyszeru fel-levenni a huzatot es kimosni. Hatalmas a kosara alul. Nagyon praktikus, hogy nincs kulon mozes es nem kell tarolni, raadasul az egyik legnagyobb, amit lattam. Ar ertek aranyban, amugy nagyon jo, soha semmi baja nem volt, de ha ujra kezdenem, akkor inkabb rakoltenek kicsit tobbet, es vennek egy jobbat.

2019. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!