Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lehet e valami baja a babának...

Lehet e valami baja a babának ha a kenguru el szorította a vérkeringést a lábacskájában és most vörös foltos lett? 🥺

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem valószínű. Nézz rá fél óra múlva, elmúlt-e.
2019. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem múlt el
2019. jún. 14. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egész láb ilyen vagy csak helyileg, ahol megnyomta?
2019. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Tudja mozgatni? Nem sír, nyugtalan? Ha tudja mozgatni, és nem sírdogál fájdalmasan, akkor nem lesz gond. De megkérdezhetem, miért használtok kengurut?? Tök ártalmas, és ezernyiféle más lehetőség is van, ha hordozni szeretnél...
2019. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző, sok helyütt a mei tait és a csatos hordozót is kengurunak hívják. Remélem, itt is erről van szó.
2019. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mei tai és a csatos, ssc nem szorítja el így a lábat.

A hagyományos kenguru már simán képes erre.

Nem is értem, miért árusítanak még ilyen káros terméket.

2019. jún. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak helyenként pöttyös és tudja mozgatni ez is valami féle csatos kenguru de sajnos az én hibám volt most tetem bele először és valószínű rosszul
2019. jún. 16. 08:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Most 3 honapos és gondoltam a boltig le megyek vele a hordozóba elég nehéz és a babakocsit nem bírom egyedül le vinni a lépcsőn de nem látom hogy fáj neki 🥺
2019. jún. 16. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!