Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cbx onida flex vélemények?

Cbx onida flex vélemények?

Figyelt kérdés

Használ ilyet valaki?Minden érdekelne róla.

Igazából sport kocsiként használnánk és mindenképp kagylósan dönthető babakocsit vennék.

Kicsit félek tőle,mert látam nem egy hirdetést,hogy a 2 hónapos kocsit adják el.



#Onida #Cond
2019. jún. 22. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Megnéztem, mert érdekelnek a Cybex kocsik. Nekünk egy ehhez hasonló, csak régebbi generációs kocsink van a cura. Nagyon szeretem, már 2 gyereket kiszolgált, a harmadiknál is tökéletesen használható lesz. Annyi hibája van, hogy megfakult a kupola színe. Mondjuk a cura hevederrel és csatokkal állítható így az alvó gyerek alatt is simán mózest csináltam belőle, ennél kicsit bonyolultabbnak tűnik az átalakítás.

Abban hogy miért adják el sajnos nem tudok segíteni.

2019. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat,sokat segítettél. :)
2019. jún. 22. 20:39
 3/7 Pöszli ***** válasza:

Nekünk pont ilyen van...

Rugózása nulla! Kemény fapados, a kerekei csúsznak a fényes felületen, irányíthatatlanul! Kisebb bukkanóknál a gyereket párszor már sikerult majdnem kiborítani mert leblokkol, és a fékkar kialakítása miatt lábbal rásegíteni nehéz.

Mi csak bevásárlásokra használjuk, kocsiba könnyen lehet ki be rakosgatni, nem sajnálom ütni verni! A WD40 csodákra képes 2 hetente a kerekeit fújni kell különben teljesen használhatatlanná válik.

De a gyereknek kényelmes ezért érte csak meg az árát.

2019. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uhh,ez nem túl biztató,köszönöm a válaszodat. :)
2019. jún. 23. 07:02
 5/7 anonim válasza:
Szia, mi nem rég vettük második babakocsiként utazáshoz, mert lapra csukható. Az elsődleges babakocsink egy Stokke Xplory V5. A Stokke-hoz képest tényleg sokkal merevebb és nehezebben iránytható. Viszont szerintem ár érték arányban egyáltalán nem rossz! Nekünk az igényeinket kielégíti. Ami jó, hogy lent nagy tároló kosara van és a Stokke-hoz képest könnyebb és egyszerűbb össze és szétszedrelni. Másodlagos babakocsinak bőven megfelel.
2019. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod;)

Nekem első kocsiként funkcionálna,igaz nem babakocsival közlekedünk alapvetően.Így nem merem megvenni.

2019. jún. 29. 11:05
 7/7 anonim válasza:
Nekem ilyen van és nagyon jo!!!!
2020. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!