Milyen sport babakocsit válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni! A kérdésem a következő: szeretnénk lecserélni a 3in1 babakocsinkat egy könnyű sport babakocsira. Annak idején nagyon jó választás volt, csak már kinőttük a mózest és az autós hordozót, és megváltoztak az életkörülményeink is, most már túl nehéz, mert már cipekedni is kell.


Keresünk tehát egy sport kocsit, ami fontos:

- könnyű legyen!!! - fel kell cipelni egy emeletet sajnos

- tudjam szembe fordítani a babát - mindegy, hogy átfordítható tolókar vagy fordítva felrakható ülőrész, a baba még nagyon igényli, hogy lásson

- örülnék, ha dönthető lenne - mindjárt 10 hónapos, stabilan ülő babáról van szó, de azért jobban szeretem hátrafektetni, ha elalszik a kocsiban


Ezek a legfontosabbak, de ami még esetleg luxus szempont:

- szeretném, ha nem fekete vagy szürke lenne, hanem valami színes - tudom, ez nem létkérdés

- ha kicsire csukható, az fantasztikus - tudom, hogy nem lesz ilyenből esernyőkocsi, de hátha mégis tud valaki ilyet, ha nem, hát nem

- árban olyan max. 40e forintot szánnék rá - ha nem találunk megfelelőt, akkor marad a nagy 3in1 és majd megizmosodom :D


Kisvárosban élünk, sajnos nem nagyon tudok elmenni babakocsis boltokba, hogy kipróbáljam őket. Megnéztem a hasonló régebbi kérdéseket is, de ott általában más szempontjai voltak a kérdezőnek, vagy amiket ajánlottak márkák azok már rég nem kaphatóak.


Minden válasznak örülök, köszönöm!



2019. júl. 14. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kérdésed az áron bukik el. Ilyet 40-ért nem kapsz. 70-90-ért igen.
2019. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az nincs is a legfontosabb szempontok között, az csak "luxus", úgyhogy ha tudsz ilyet, kérlek írd meg! :)
2019. júl. 14. 10:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Joie Mirus. Outletben ezt találtam, újonnan 50 körül van de ennyi szempontnak kb lehetetlen megfelelni ennyi pénzért. Esetleg még jófogáson nézz körül:

[link]

Kb az, hogy a gyerek feléd nézzen, legyen könnyű sport lehetetlen 40 ezer forintból.

2019. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: ez átfordítható tolókaros ill azt nem mondtad milyen színű legyen (fiús / lányos) de outletben csak ez a kék volt. :D
2019. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A szembefordításon múlik a dolog. Mert amúgy ekkora gyereknél felesleges is, nem ő igényli, hanem te. Ha erről lemondasz, akkor pl Caretero Monaco egy nagyon könnyű, olcsó, tartós kocsi.
2019. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"ekkora gyereknél felesleges is, nem ő igényli, hanem te"


Ha a gyerek kifelé fordítva végig üvölti az utat és minden erejével ki akar mászni, míg ha feléd fordulhat, akkor mosolyogva bír bármilyen hosszú távot, akkor kinek az igénye? :) Vagy igaz, úgyis fel lehet fogni, hogy az én igényem, hogy ne kelljen erőszakkal a kocsiban tartani, ugye? :) Végülis...

1,5 éves korig felém nézett a kocsiban a lányom.


Kérdező,

cybex eezy s twist

Nekünk cybex balios s van, az is szuper, de az nem extra könnyű.

2019. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez csak megszokás kérdése. És nem, nincs olyan, hogy "a gyerek igénye".
2019. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most is tanultam valami újat. :)

Az én gyerekeimnek vannak igényeik. És ha a beszélni nem tudó 10 hónapost vagy 1,5 évest megnyugtatja hogy lát engem utazás közben, akkor teljesítem ezt az igényét.

Más meg a hátán cipeli a 3 évest is, mert testközelségre van szüksége. Ehhez képest...

2019. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6: a Cybex Eezy S Twist (a Plus még jobb) nagyon jó kocsi és mindennek megfelel kivéve a 40 ezres limitnek, mert ez a kocsi 100 ezer Ft. Amúgy rengeteg nagyon jó kocsi van ami mindennek megfelel amit a kérdező szeretne kivéve az anyagi keretének mert abba kb mission impossible beleférni ennyi igénnyel.
2019. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a jó tippeket!


A 40 ezres limit valamennyire azért rugalmas, ezért nem is írtam a legfontosabbak közé. Igen azt tudom, hogy ritka az olyan sportkocsi, amiben velem szemben lehet a baba, de hát nekünk most még így jobb. Lehet, hogy két hónap múlva már ő fogja igényelni, hogy nézelődjön út közben, most még nem. Mindenki úgy nevel gyereket, ahogy csak szeretne, én olyan fajta vagyok, aki szerint a gyereknek is lehetnek igényei :)


A mostani sportrészünk vázzal együtt majdnem 14 kiló + a gyerek, úgyhogy ideje váltanunk :)

2019. júl. 15. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!