Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Téli születésű babának pamut...

Téli születésű babának pamut (vékony) rugdalozó alá rövid vagy hosszú ujjú bodykat vennétek kb.23 fokos lakásban?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Hosszú ujjúakat. Nekem is téli babám lesz, szintén téli babás anyukáktól kaptam őket, ők ezt adták rá.
2019. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Hosszú ujjú alá csakis rövidujjú. A hosszú ujjú alá bevyűrődik a másik hosszú újj. Hosszú ujjú bodyt ujjatlan rugi alá szoktunk adni.
2019. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Csak is rövid ujjút. A hosszú ujjúra nehéz ráadni a rugit, a gyerek meg majd közben üvölt, mert te bénázol. Az én fiam januári és rövid ujjú body, rugi kombinációban volt.
2019. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 babyboom567 ***** válasza:
84%
Az én fiam decemberi és egyáltalán nem adtam rá bodyt a rugi alá, ugyanis melege volt.
2019. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2019. szept. 5. 13:36
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Csak rövid ujjú! Sőt én 1-2 hónapos korában már ujjatlan bodyt adtam, mert a rövidujjú is soknak bizonyult. A hosszú ujjú az ujjatlan rugi alá való. 23 fok nem kevés. Sok is lenne a két hosszú ujjú, meg ahogy előttem is írták nehéz ráadni.
2019. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Ujjatlan rugi alá hosszúujjú body, hosszúujjú rugi alá rövidujjú, vagy ujjatlan body. Januári a kicsi, ha fázott, max betakartam meg egy takaróval.
2019. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Rövid ujjú illetve ujjatlan bodyt adtam a gyerekre. A lakásban ugyanazt adtam rá, amiben én is jól éreztem magam. Póló pulcsi akkor rövid body hosszú body talpas naci vagy rövid body rugdalózó.
2019. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú bodyt. Alváshoz úgyis betakarod majd, amikor ébren van, akkor meg szinte állandóan testközelben lesz és melegíted. Néhány hónaposan már jár majd keze-lába...nem fog fázni 23 fokban.
2019. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk télen 23,5 fok van, a szobákban 22,5. Vagy rövidujjast adtam a hosszú ujjas rugi alá, vagy ha melegebb, vastagabb fajta volt, akkor semmit. Alváshoz még betakartam egy kis pléddel. Volt, hogy próbálkoztam melegebben öltöztetni, de olyankor egyből leizzadt.
2019. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!