10 éves kislánynak hány pulcsit, cipzáras felsőt érdemes venni? Suliban inkább pólóban van, de nem tudom, mennyi lenne az ideális ősztől tavaszig..

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Te ismered őt a legjobban, mennyire használná el?

Nekem egy pulcsi mosás nélkül elég egy sulis hétre, de, ha sokat mozog, bepiszkolja, akkor olyan 2 naponta érdemes lenne szerintem újat felvennie. Persze, ha ki tudod mosni, meg szárítani egy délután alatt, akkor akár egy is elég. Meg érdemes venni egy elmenőset, hisz én is jártam már úgy, hogy pl. osztállyal mentünk valahova, és csak az elhordott felsőim vannak. A Takkot tudom ajánlani, ahol a zipzáras felsők olyan 3000-4000 Ft-ba kerülnek(ennél még sose láttam olcsóbban).

Úgy összességébe, szerintem egy 3-4 db igazán elég, sőt, még talán sok is. Abban a korban nekem is annyi volt.

2020. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Én nem Egyszere veszem meg hanem folyamatosan mikor hol látok olcsón aranyos pulcsi,ruhát nadrágot stb.
2020. aug. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
7-8-9 éves nem volt az a kislány, hogy ez most merül fel? Annyit, amennyi előző években is kellett
2020. aug. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát izé...szóval szerintem te a pulóverre gondolsz de mi régen a pulcsit mindig a kapucnisnak tekintettük😄

És nekem nem volt egy pulóverem se,utáltam még most is utálom azokat

Viszont volt egy csomó kapucnisom vagy 5 nél több Szerintem,de volt koztuk amit kinottem

2020. aug. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!