Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Textil pelenka kérdés Kine...

Somogyi Ági kérdése:

Textil pelenka kérdés Kinek mire melyik pelenka vált be? Egyáltalán milyen a jó pelenka?

Figyelt kérdés

Annyira széles a választék, sima, színes, és a méretek is változóak.


Ezzel nem pelenkazni szeretném, hanem büfire és minden másnak használnám.


Jelenleg feküdnöm kell a terhesség végéig, ezért inkább az online rendelés lenne a megoldás, de így nem tudom megérinteni mennyire vastag, puha sajnos, ezért ajánlásoknak is örülnék.


Köszönöm



2021. márc. 3. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Sima fehér. Leginkább elokenek meg gyerek alá vagy takaronak. Lényeg a lényeg hogy koszos lesz. Jó ha lehet hypozni.
2021. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Második gyerekkel 1 db textilpelenkát használtam összesen. Csak az orvoshoz vittem alátétnek, minden más célra van jobb is.

Pl: első gyerekünk durván refluxos volt. A textilpelenka egy bukástól csatak nedves, rögtön cserélni kell. Ezért se nappal, de különösen éjszaka nem volt jó a feje alá sem. Mosható pelenkázóalátét vált be.

2021. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsóbbikat akartuk venni, de végül ezt választottuk és nagyon jó döntés volt. [link]
2021. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
30 db fehér textil pelenkát vettem. Nekünk kellett annyi, napi 5öt 6ot elhasználtunk, és nem mostam minden nap őket. Nem egyszer volt szükség fehérítésre, úgyhogy én nem bántam meg, h csak fehérek voltak.
2021. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem minden felét. A Pepkóban a flanel anyagú szerintem nagyon jó. (flanelt pelist tudsz szerintem online is rendelni) Orvoshoz ezt viszem, mert jó nagy és vastagabb mint a sima, nem gyűrődik fel, ha izeg mozog rajta. Meg ha megyünk valahová, akkor szintén erre rakom. Büfizesre nem igazán használom. A Pepkós sima színest is szeretem használni, de ez kicsi és vékony úgyhogy ezt pl a kendős hordozásnál rakom az arcához. Amit nem szeretek az a Babybruin márkajú, mert nagyon hamar kibolyhosodott és kicsit durva tapintású lett. Vettem pár drágább minőségit fehéret is (a márkára nem emlékszem), azok jó nagyok, puhák, és nem bolyhosodnak. Ezeket használom büfizésre, a feje alá (enyhe reflux miatt mindig kell alá valami), takarónak...stb. Ja és van egy csomó mindegyikből, mert nem mosok minden nap és elég sok fogy naponta.
2021. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sima tetre pelus

10db

Nekunk ennyi eleg volt

2021. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

40db tetra pelust vettem a hagyomanyosat moshato nem bolyhosodik.

Van ketto brendonos vastagsbb minosegi amit az orvoshoz viszek.

2021. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a színeseket jobban szerettem, nem kellett hipozni, 60-on mostam. Vettem a brendonból és a pepcos is jó, onnan is van pár darab.
2021. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!