Somogyi Ági kérdése:

Baba fészek kell - e?

Figyelt kérdés

Vagyis nyilván nem létszükség.


Arra lennék kíváncsi akinek van/volt a baba szereti e?

Hasznos e?


Érvek és ellenérvek érdekelnek, tapasztalatok.



Köszi ✌️



2021. márc. 12. 14:37
A kérdező szavazást indított:
Igen, imádta a babám
Felesleges, sosem használtuk
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél nem vettem, feleslegesnek tartottam. Pedig szerette volna, de már túl nagy volt hozzá, mikor észbe kaptam, így már nem vettem neki. Másodiknak pont ezért készíttettem. Most két hónapos, de nem igazán rajong érte. Egy kis ideig elvan benne, de sokáig nem. Szóval egyelőre úgy néz ki, felesleges. Szerintem gyerek függő.
2021. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon jó volt, hogy el tudtam választani az éjszakát a nappaltól oly módon, hogy nappal a fészekben aludt. (Már amikor le tudtam tenni, khm.)
2021. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Első babám abban aludt nagyon jókat születésétől kezdve míg ki nem nőtte most a másodiknál is tervezem használni aztán majd kiderül :) de én mindenképpen vennék akár használtan is tudsz venni mivel ez nem olyan hogy egy gyerek alatt elhasználódik.
2021. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk bevált. Az első hetekbwn abban aludt köztünk, így nem féltünk, h.ráfekszünk.

Majd a kiságyba azzal raktuk át. Jó kis kuckós volt neki, szupeül aludt benne. Sok baba azért nem tud a kiságyban aludni, mert nagy neki a tér a pocak után. Erre jó a fészek.

Illetve praktikus volt ha elutaztunk nagyszülőkhöz. Vittük a fészket, így a megszokott kuckójában aludhatott.

2021. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk is ugy volt hogy eleinte köztünk aludt abban, majd annak a segítségével szokott át a saját ágyába.
2021. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És van esetleg valami amire figyelni kell?


(pl a kiságyba kókusz matracot ajánlottak h ne suppedjen bele mHa a mi agyunk puhább, nem kell az alja ennek is kemény legyen? Vagy mind az?)

2021. márc. 12. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Masodikkal volt. Praktikus,mindenki szerette.
2021. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesen puha az alja igy a ti ágyatokban sem kell alá tenni semmit.
2021. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindkét babámnak volt, a kislányom nem annyira szerette, a fiam viszont kifejezetten. A lányomnál ezért kicsatoltam és végül rácsvédő lett belőle.

A fiam viszont imádta, gondolom azért mert jó meleg volt és az anyaméhre emlékeztette. Mikor utazni mentünk akkor is vittük magunkkal, mert könnyű és nem foglal nagy helyet. Volt, hogy abban aludt el, ezért ilyenkor a fészekkel együtt tettem a kiságyba.

2021. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik gyereknek sem volt ,nem tartottuk fontosnak.e nélkül is el tudott aludni mindegyik gyerekem.
2021. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!