Kelengye lista....? Sokat néztem neten de valahogy nem tetszik egyik sem pld azt írja domboldal hogy elég 3-4 db bady..augusztusban fog születni a kislányunk.

Figyelt kérdés

Van 10 db hosszú ujjú badynk

10db kisnadrag hozzá vékonyabb 3rugi 6par zokni 6napozo..milyen ruhákat vegyek meg neki ?


2021. máj. 16. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat pl augusztusra rövid ujjú bodyt. De amúgy ne vasarold túl magad mert olyan idióta az időjárás, hogy kb lehet hogy szeptember vegeeig kánikula lesz.
2021. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet 1 adott lista alapján felkészülni. Nekem ez a tapasztalatom. Több listát nézve alakítottam a saját igényeim szerint egy saját listát.
2021. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyen indulásnak pár dolog, majd ha megszületik, kiderül mire lesz szükség, a boltok nyitva lesznek. Apuka vagy a rokonok, barátok biztos el tudnak majd ugrani a szükséges dolgokért pl. body
2021. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem BADY - ettől hülyét kapok, hanem BODY OOO-val!

Egyébként teljesen elég ez így amiket írtál. Vennék még esetleg melegebb ruhákat, 1-2 vastagabb rugit, sapkát, hosszú nadrágot, pulóvert mert szeptemberrel simán megjöhet a hideg, ahogy lehet 30 fok is októberig, lutri.

2021. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövidujju body, ujjatlan body.
2021. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Én nem lista alapján vásároltam hanem ami kellet.
2021. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vettem 3-4 darab bodyt, nadrágot 50 és 56os méretben, rugit, a többit akkor veszi az apja, ha már tudjuk mekkora kell egyáltalán.
2021. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat minden meretbol 3 garnitura ruha eleg. Kb az elejen havonta kinonek egy meretet a babak


Nyarra ujjatlan vagy rovidujju esetleg 1 hosszu. Hatha lesz 1-1 huvosebb nap.


Sapka felesleges, vekony takaro, textil pelus, agynemu, zokni,


Kb ennyi eleg volt az elso 3 honapra.

2021. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon kevés a 3db rugi..le irom én miket vettem júliusra várom a babát.hosszú ujjú body 10db, rövid ujjú body 10db, hosszú ujjú rugi 15db, rövid ujjú rugi 5db, napozó 10db, vastag pulcsi 1db, vékony kardigán szerüség 2db, zokni 10pár, nadrág 5db, vékony sapka 2db, nap kalap 2db,vastagabb sapka 1db,
2021. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!