Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyi 50-es méretű újszülött...

Mennyi 50-es méretű újszülött ruhát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Decemberre várjuk első babánkat és totál azthittem ez könnyű, de ugye elkezdtem apránként venni dolgokat és most megakadtam... Vettem két 56-os bodyt plussz 56-os overált, de mondták, hogy kell 50-is!tudna valaki segíteni aki tapasztaltabb? Plussz milyen vastag téli overált vegyek 50-es vagy 56-ost?köszönöm szépen a segítséget előre is!
2021. aug. 14. 11:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
2-es vagyok. A kisebbik gyermekem az 56-os rugdalózókban felhúzta a lábait, és konkrétan az egész teste a ruha törzs részében volt. Amikor pedig ki szerette volna nyújtani a lábait, nem tudta, hiszen beakadtak az ülep részbe. Tényleg hagynom kellett volna, hogy ilyen kényelmetlen darabokban legyen egy-két hónapig?
2021. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Általában azt tényleg átugroják,egyből 56al kezdenek. Az nem baj ha nagyobb ,de ha megnyugtat téged vegyél bár rugit. Mi is átugrottuk
2021. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Ezzel még várok ha úgy van tudok utolsó hónapban is venni addig veszek nagyobbakat! 😊
2021. aug. 14. 16:38
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk 3 db 50es bodynk van, azokat is használtan vettem, hogy ne fájjon a szívem annyira, ha nem is használnánk. :)
2021. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
34%

"Tényleg hagynom kellett volna, hogy ilyen kényelmetlen darabokban legyen egy-két hónapig?"

Egy pár zokni kívülről megoldotta volna a problémát.

Hosszra jó méretű rugdalózónál is előfordulhat ilyen.

2021. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%

Kisfiam időre született 46 cm-vel és 3160 grammal, hatalmasak voltak rá az 56-os ruhák. Ráadtam az 56-os talpas nadrágot, konkrétan 10 cm lógott rajta, ahol a lábának kellett volna lennie :) derèkban is nagyok voltak. Kb másfél hónapig 56-os méretet hordott.

50-es ruhákat nem készítettem mert mindenki azt mondta, 1 hét alatt kinövi úgyis. Hát, kellett volna neki 3 hét tuti, így a második gyerkőcnek biztosan készíteni fogok kisebb méreteket is.

2021. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
40%
16-os vagyok, véletlenül előbb elküldtem. Szóval, én vennék kb 5-6 darab 50-es bodyt, rugdalózót, talpas nadrágot 2-3 darabot. Overállból szerintem 62-vel elég indítani, úgyis alá öltözteted és nagyobb kell ez miatt.
2021. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
34%
Egy 46 centis újszülöttre nyilván 50-es ruha kell, de ő sokkal kisebb, mint az átlag, időre született baba.
2021. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
61%

15-ös, próbálom elképzelni, mi lenne ebben a praktikum, de nem sikerül. Egyébként épp emiatt a lábfelhúzás miatt body-kat vettem, és hozzá külön talpas nadrágot. Volt annyi ideig pici, hogy bőven megérte ezeket születése után megvenni.


Kérdező, a lényeg az lenne, hogy ne ruházz be 50-es ruhákba, amíg nem tudod ténylegesen, mekkora lesz a babád születéskor.

2021. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%

19, na vajon mi? Az, hogy a zokni rögzíti a rugit és nem húzza ki a szárából a lábát, hiába rugdal. Másnál láttam, bevált.

Nekünk egyébként nem volt ilyen gondunk, a legeslegkényelmesebb ruhadarabnak bizonyult a rugdalózó, nyolchónapos korig éjjel-nappal abban volt.

Ellenben a talpas nadrág nekünk pénzkidobás volt. Nyomta a köldökét a legpuhább passzés is és folyton lecsúszott róla.

2021. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!