Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Meddig hordott bodykat kisgyer...

Meddig hordott bodykat kisgyereked?

Figyelt kérdés
Tél közepén lesz 2 éves, viszont rengeteg rövid és hosszú ujjú pólót kapott a nyáron, úgy érzem nagy pénzkidobás lenne bevásárolni bodykat az ősszel, mert akkor ezeket a pólókat már nem tudná hordani, pedig még bőven jók lennének rá. Ti mit tennétek? Nagyon fontos még egy másfél-két évesnek bodyt hordani?
2021. aug. 18. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Enyém 2 éves és rengeteg pólója van. Bodyt ritkán adok rá már . Télen amúgy simán ráadhatod egy vékony pulcsi alá még
2021. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom október végén lesz 2 éves. Jövő tavaszig biztosan body-t fog kapni, jobban védi a derekát/tartja a pelust.
2021. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hidegben praktikusabb a body, mert nincs kint a dereka, nem csúszik fel.

Az én gyerekem tavaszi, amikor kétéves volt, nyáron ô is pólókat hordott, de amikor jött a hideg, visszatértünk a bodyhoz.

2021. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg szobatiszták nem lettek (3 és 3,5 évesen lettek azok), addig a body tartotta a pelenkát
2021. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Áprilisban mult 2 a fiam. Akkor kezdtük a szobatisztaságot, ami 1 honap alatt összejött. Azota nem adtam rá, és már nem is fogok.
2021. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Amíg szobatiszták nem lettek. Utána visszasírtam, mert állandóan kinnt volt a derekuk.
2021. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Addig, amíg könnyen kaptam rá bodyt. A nagy 2,5 volt, utána jött a nyár, amikor 99 %-ban póló, ruha volt rajta, őszre pedig kinőtte a 104-est (hm). Mivel nagyobb csak elvétve akad, nem vadásztam. 3,5 évesen lett szobatiszta. Addig a kantáros gatya és/vagy a harisnya volt a legjobb barátom, így nem volt kint a dereka és nem esett le a pelenka.

A kicsi 2 éves, most hordja a 104-eseket pólókkal vegyesen, valószínűleg ezek az utolsó bodyjai. A szobatisztaság még a kanyarban sincs.

Egyébként ha lenne könnyen beszerezhető nagyobb, még azt vennék neki.

2021. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Másfél évesen már csak pólóztak. Én hosszabbat vettem,úgy nem volt kint a derekuk.
2021. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Szobatisztaságig adtam rájuk. Pizsinek meg ágytisztaságig.
2021. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Októberben lesz 3 a fiam, egy hónapja szobatiszta teljesen. Azóta csak éjjel van rajta body hogy ne legyen mint a dereka. Előtte viszont jobban szerettem nem csúszott fel állandóan a body.
2021. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!