A H&M babaruhákból hogy távolítjátok el a bevarrt címkét?

Figyelt kérdés
Egész kódexeket varrnak be, plusz egy címkét, hogy ne gyújtsd fel a gyereked, és úgy látom, hogy nem extra cérnával, hanem a sajátjával van bevarrva, úgyhogy ha kibontanám, akkor varrhatnám újra a terméket. Így is agyamra megy a babaruhák kényelmetlensége, a vaskos varrások, merev szegések, szűkítések, gumírozás kényelmetlen helyeken, rugalmatlan anyagok, éles patentek stb., szeretném legalább a bevarrt címkéktől megszabadítani őket.

2021. aug. 20. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Arra figyelek, hogy ne gyûrôdjön. Nem volt még rá panasz 🤷🏼‍♀️
2021. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan nem babaruha, hanem felnőtt, de ismerős a H&M-nél... Barátnőm azt csinálja, amit írtál, felfejti és visszavarrja. Én semennyire nem tudok varrni, ezért tűröm, ha nagyon zavar, akkor egyesével a cimkéket elkezdem a varrásnál hegyes ollóval, ahol átment rajtuk a cérna, kivagdosni... kifolyik tőle a szemem és általában valahol tuti átvágom a cérnát is, de kilyukadni még egyik sem lyukadt ki :)

Nem értem miért csinálják ezt, emiatt nem veszek már náluk pl. bugyit, mert ha csak levágom, vág/szúr, ha meg otthagyom, hát az meg na, főleg egy tangánál, kilóg az egész a bugyiból :D

2021. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert arra teszem az ovis címkéjét a nevével, soha nem szólt még, hogy zavarná, a több oldalasokból csak az elsőt hagyom így meg, a többit alatta levágom. Amelyik rohadt nagy, 10 oldalas és nincs rá ilyen formán szükségem azt amennyire csak lehet tökig levágom. De egyébként értem miről beszélsz és tényleg bosszantó.
2021. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ollóval.
2021. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy jól jőt eladásnál hogy cemke is ott volt.
2021. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy lehet úgy kivágni ollóval, hogy ne maradjon ott egy még irritálóbb, kényelmetlen maradvány?
2021. aug. 21. 20:15
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Amennyire közel csak lehet, a varrásnál vágom én, de én már nagyon ritkán vásárolok H&M-ben, sokáig dolgoztam üzletben és sajnos nem túl jó minőségűek a ruhák.
2021. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél masfelet. És tegyél panaszt! Csak keményen. Nehogymar egy címke tegye tönkre az életünket! Hallatlan!!!
2021. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 a fast fashion nem a minôségérôl híres, azért nem kell ott dolgozni, hogy erre rájöjjön az ember
2021. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
#9 nekem igazából a magyar H&M-el van problémám (a munkát egyébként imádtam). Az volt “durva” tapasztalat, hogy a Szerbiában (ami ugye nem is EU-s ország) vett ugyanolyan farmerem (amilyet Pesten is vettem) 2 év után is olyan, mint az új, az itteni meg 3 mosástól kinyúlt, kifakult, hordhatatlan. Lehet persze, hogy véletlen vagy épp azzal az egy termékkel jártam így. Egyébként egy kisbabának való rugdalózót, ami jó esetben 2-3 hónapig jó rá, nyilván nem egy GUCCI designer shopból fog az ember megrendelni, csak később már lehet inkább megéri megvenni olyanokat, amik akár éveket is kibírnak (nem GUCCI-ra gondolok és persze ez még jó sok évig nem aktuális babacuccok esetén).
2021. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!