Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen esőruha és gumicsizma...

Milyen esőruha és gumicsizma a legjobb kisgyereknek? Hogyan adjátok rájuk?

Figyelt kérdés
Vannak az egyrétegű vékony esőoverálok, pl. Regatta, F&F. Ezek bírják a pocsolyázást, vagy kell komolyabb? (Pl. Tchibo, Lupilu). Gumicsizmánál fontos az összehúzható tetejű? Vagy a hoszú szárú? Mert látom, rövidebbek is vannak. A csizma a nadrág alatt van, vagy a csizmába gyűritek a nadrágot? Csizmából jó a kínai, vagy abból is inkább a márkás? 2 évesnek szeretném, semmi ilyen ruhája nem volt még.

2021. szept. 4. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

A nagyon vékonyról nincs tapasztalatom. Az én fiamnak Lupilu van, alá szoktam adni egy nadrágot, így hűvösebb időben is jó. Ez nem bélelt.

Én a gumicsizmára húzom rá a nadrágot,alul van egy pánt is,ami ott tartja. Így nem folyik bele a csizmába a víz. Szerintem ha belegyűröd a nadrágot a csizmába,simán belemegy a víz is.

Nekünk sima gumicsizma van,nem összehúzós. Hosszú szárú kell,vagyis olyan ami azért lábszár középig ér. Szerintem jó a kínai is amúgy.

2021. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk lupilu szettünk van. A nadrág belül polár, a kabát nem, az vékony. Gumicsizma kínais. Annyit úgysincs a lábán hogy számítana. A nadrág szára gumis meg van benne egy gumi amit a csizma talpába lehet akasztani. Szóval ezt így ráhúzom a csizmára. Ált már majdnem térdéig érő pocsojában is. Nagyon jól bírta
2021. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Impidimpi (aldis) esőruhája volt eddig a lányomnak. Ebből volt vékony és polárral bélelt is. A vékony tavasszal, kora ősszel remek, a polàros jó síoverál helyett is, sőt az olvadt sáros locspocsra sokkal jobb, mert nem tocsog tőle.

Csizma - hàt, nálunk a kínaiban egy normálist nem találtam. Még vékony textil se volt bennük, belül is csupasz gumi volt.

Az aldis csizmák viszont jók, és nem drágábbak a kínainál (nálunk ott is 3-5 ezer, még úgy is hogy rosszabb, az aldis meg 2999 volt legutóbb). A ccc- ben is jó csizmák vannak, viszont drágább.

Azt is nézd, hogy mennyire hajlékony.

Hogy most szűk (összehúzható) vagy bővebb szárú: gyerekfüggő. A 2 éves kisebbnek bővebbet vettem, mert abba könnyebb beletenni a lábát. Ha felveszi az overàlt, bele megy a nadrág, a sarkához a gumi. Így se megy bele a víz, sőt én ebben jobban bízok. Fordítva már volt hogy eláztak.

2021. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én minden méretben (86-92-104-110-116-122-128) az Aldiban vettem a bélelt esőruhát és csizmát a gyereknek. Kívül műanyagszerű bevonat, belül polár bélés.


A nadrág kantáros, a szárán gumis pantalló, ami a csizma talpán megy át kívülről.

Termo aláöltözékkel simán ment a -10°C-ban a szánkózás a hóban.

2021. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!