Miért csinálják annyira fiúsra és lányosra a kiscipőket? Nem lehet unisexet találni..

Figyelt kérdés

Lehetne akár csak simán kék is, de ráraknak egy traktort, kisautót stb, amitől méginkább kisfiús lesz. Annyi opció lehetne arra, hogy mindkét nem ugyan úgy tudja hordani.

Lehet ezen csak én pörgök...


2021. okt. 29. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Vannak barna, zöld, sárga, sima cipők is. Van horgony mintás, macis, csillagos. Annyi választék van, hogy mindenki talál megfelelőt. Ha jó helyen nézel, találsz bőven.
2021. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

#1

Írj példákat, hogy hol kelleme keresni. Engem is érdekelne.

2021. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első lépés vagy barefoot téli csizmát keresek, és egyelőre csak nagyon fiúsat/lányosat találtam.
2021. okt. 29. 20:24
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
2021. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Én nem pörögtem ezen, ami olyan volt hogy egy lány is elhordhatta simán félre raktam a fiamról. Pl a dechatlonos fekete-piros téli bakancsokat mind. Vagy a fekete fehér adi.das cipőjét pont most hordja a húga. De sok ruhával is így voltam.

Fordítva nyilván nehezebb volna, mert lányos oldalon sok a rózsaszín, a masni, a fodor.

2021. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül majdnem mind uni, teljesen egyszínűek, semmi csicsa:

[link]

2021. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
21 000 forint, ráadásul még csúnyák is! Kész főnyeremény.
2021. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
7, jaja, annyira "rondák", hogy még én is felvenném, ráadásul baromi jó a kiképzése, kb. olyan lehet, mint felhőkön járni 🤣 Kár, hogy 36-osban nincs.
2021. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Példát? Kb bárhol nézem, van semleges.

Auchan, Deichmann, decathlon, kínai akár...

Dd step nyitóoldalánál most nem mentem tovább, zsiráfos kék cipő van, nem autós.

E cipő oldalán vannak színesebbek.

1. voltam.

2021. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Én csak örülök hogy nem lányom van, mert egyszerűen hülyét kapok, hogy lányos= rózsaszín. Egyszer a keresztlanyomnak kerestünk fehér cipőt. Hat nem találtunk. Mindegyiken kellett lenni valami rózsaszínnek. Már azt hittem lemegyek az agyamról. Csodásan festett a sárga ruhájàval de mindegy.
2021. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!