Nagycsoportos ruha?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagycsoportos kisfiúnak vesztek még kisfiús ruhákat, amin pl kutya, zsiráf, vagy traktor ilyesmi van. Vagy már nagyfiús ruhák (pl pókemberes, marveles, “ijesztő” dínós pólók kellenek, mert kinevetik a többiek? Bocsi, lehet hülye kérdés, de szerintem még oviban simán jó a kisfiúsabb póló, a férjem szerint már ciki.
2022. júl. 6. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nagyfiúsat szoktak már ilyenkor. Mondjuk az autós póló abszolút nem ciki. Sőt az állatos sem, ha jópofa a minta pl van rajta egy napszemüveg.
2022. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Olyat ami neki tetszik.
2022. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Újszülöttként is volt pl: Superman-es ruhája, semmivel sem "nagyfiúsabb" az. Ahogy szerintem egy állatos se kisfiús.

Olyat veszek, ami tetszik neki. Ha pl: még mindig munkagép mániás, nem fogok pókembert aggatni rá.

A fiúk jóval kevésbé "divatolnak" egyébként is. Gyerekeim csoportjában (egyik nagy-, másik kiscsoportos) nem igazán látom, hogy a fiúk annyira egy-két motívum felé orientálódnak. Lányoknál jellemzőbb.

2022. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Istenem,óvoda...úgyis leeszi,összefestékezi,összesározza. Nem mindegy? Ott még nincs divatolás.
2022. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4es nem divatolás van, hanem csúfolódás.
2022. júl. 7. 09:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha oviban csúfolódás van,az az óvónő hibája!!

Az ilyet csírájában kellene elfojtania.

Beszéljetek vele!

2022. júl. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos már többször beszéltünk és nem változik semmi. Van egy “menő” gyerek, aki piszkálja a kisebbeket, ezért is próbálok mindent megtenni, hogy ne legyen mibe belekötnie.
2022. júl. 7. 09:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az óvoda vezetővel kell beszélni.
2022. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én szinte mindig hagyom a fiamnak, hogy ő válassza a ruhákat. Szeptembertől már elsős lesz.


Ha hiszed, ha nem, nálunk már nagy csoportban is gáz! volt a pókemberes póló…. dedós… stb.

Természetesen a fiamnak is van (meg verdás is, állatos is) mert szereti… és nem vesszük fel ezeket a csúfolásokat, itthon megbeszéltük, ha ő jól érzi benne magát… másnak semmi köze.


Amúgy, nálunk a fiúk nagy része teljesen egyszínűekben járt, még felirat sem volt… sőt, színek sem igazán.

2022. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem csúfolódás vagy divatozás van, hanem menőzés a "nagyfiús" dolgokkal.

Középsős volt a kisfiam és bizony észrevettem, hogy már annyira nem menő a tűzoltó és kukásautó, meg a zsiráf, de már a Mancsos cuccokat sem veszi fel (reggel ő öltözködik és választ egyedül).

Lényeg, amik most őt érdeklik: Dinók minden mennyiségben, monster truck, hot wheels, lego, ilyen göncöknek örül. Általában a felsői mintásak, nadrágok egyszínűek.

Emiatt most ne cserélj ruhatárat, de ha rendelsz neki akkor vond be, kérdezd meg milyen ruhát szeretne.

Ez folyamatosan alakul, volt aki középsőben pókembernek öltözött, az én fiam azt sem tudta mi az, de kiscsoportban is volt aki már a mancstól is kiégett, annyira unta, nálunk akkor még a mesét sem ismerte.

Épp most nézegettem őszre neki cuccokat, dinósakat kap, lehet másnak ciki, de most éli ezt a korszakát.

5 éves lesz.

2022. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!