Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Rendelt már valaki a babájának...

Rendelt már valaki a babájának kabátot és/vagy pulcsit a sinsayről? Milyen minőség? Kisebb méretezés?

Figyelt kérdés
A bodyk nekem nem jöttek be, a nyaka kinyúlik, de amúgy meg nem túl rugalmas anyag, nehéz raadni. De hátha a kabát meg pulcsi más :) olyan aranyosak vannak most, szívesen rendelnék ha van jó tapasztalat :)
2022. júl. 17. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a keresztfiamnak van sinsayes kabátja, elégedett vele az anyukája :) a szomszéd kislánynak van melegítőfelsője onnan, az is tök jó anyag, meg nem mondanám hogy sinsayből van.

a méretezés hát.. csak a bodykból tudok kiindulni, hogy van amelyik 62es nagyobb, van amelyik 62es más márka 56osának felel meg 🤦🤷 én inkább a nagyobb méretet rendelném, inkább lógjon kicsit, plusz inkább tudjak a kabát alá öltöztetni, minthogy szűkösebb legyen ha már kell alá pulcsi is. ezek többnyire úgyis őszre fognak kelleni, addig még valószínűleg nőni is fog a lurkó

2022. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a minősége pont olyan, mint az ára. De nem rosszabb, mint pl a pepcos vagy a kikes.

Pulcsik napi szárítógépezés mellett 1 szezont bírnak, kb 1 méretet mennek össze. Nadrágok térde egy szezont se az ovisokon. De mivel olcsón vannak mancsos cuccaik, és a többi helyen lévők se jobbak, így szoktam rendelni. Kabátok méretpontosak.

2022. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Body és body is más


Ha elsőre olyan jött volna, mint 3. Alkalommal, akkor sosem rendeltem volna.



Kabátok jól..

98-tól méretpontos minden, nem kisebb

2022. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A pulcsik nekünk nagyon bejöttek. Persze, ha vékonyat keresel. Tavaszra, nyárra, őszre szuperek. De eggyel nagyobbat kellett rendelnem, azok lettek jók. De ha van a közeletekben üzlet, ott egy hónapon belül visszaviheted, ha rossz a méret.
2022. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem! A 2 éves fiamnak és a 6 éves lányomnak rendszeresen vásárolok ott.

Persze ki lehet fogni rosszabb minőséget, de alapvetően elégedett vagyok vele.

Pl volt olyan pulcsi, ami jobb minőségű volt, mint a H&M-es, ami kétszer annyiba került.

2022. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kabátja van a fiamnak. Nagyon szerettük. Meretarányos, arra, hogy elhordja A-ból B-be, tökéletes.

Biztosan rendelni fogok neki onnan. Mosást jól bírja.

2022. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Változó minőség. Ilyen vékony kötött pulcsi nagyon jó volt, de a vékony pamut pulcsikat nem szeretem, megtekeredik, varrás elenged.

Nadragjaikat imádom, itthon kuszni mászni tökéletes, főleg ennyiért.

Kabátot is nagyon szeretem itthonra. Van a fiamnak egy kék dzsekije, elnyűhetetlen, hetente mostam ősszel, bármilyen koszos volt patyolat lett mosás után, meg sem látszik rajta hogy használta.

2022. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én többször rendeltem,a kabát nagyon jó,de arra jöttem rá,hogy mindenből egy számmal nagyobbat kell rendelni,mert picik.Pl.a rövidnadrág is szuper lenne,de épp hogy jó.98-104 nek volt írva,de épp hogy jó rá.
2022. júl. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :) rendelek akkor, kiprobalom :)
2022. júl. 18. 07:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kétféle body van, az egyik ilyen rugalmatlan dzsörzé anyag, a másik meg az a nyúlósabb trikóanyag. Az utóbbi sokkal jobb, de mindkettő 2 méretet megy össze a mosó- szárítógépünkben. A pulóverek és kardigánok mindegyikénél azt tapasztaltam, hogy a törzs része természetellenesen rövid és széles, de az ujja jó. Néha el sem tudom képzelni, hogy létezik olyan dagadt és tömzsi baba, akire ez illik. Nem annyira praktikus, ha egy meleg holmi nem fed deréktájban. Miközben a pamut kötöttek anyaga puha, kellemes anyag, a gomblyukakból 1-2 mindig hibás (túl szűk/tág vagy foszlik), viszont a szabadidőanyagúakról a minta sajnos könnyen lekopik.

Az első mosás egy zsákbamacska a Sinsay-nél, hogy felismerhetetlenre deformálódik-e a ruha :D … de szerencsére utána is vissza lehet küldeni.

2022. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!