Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sinsay gyerek ruhák minősége,m...

Sinsay gyerek ruhák minősége,mérete?

Figyelt kérdés
2022. júl. 26. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Elfogadható minőség, nem tragikusan rossz, de a jótól messze van, mondjuk a H&M, Zara meg a társai is. Méretben kicsi, egy számmal nagyobbat érdemes venni.
2022. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor melyik márka jó minőség?
2022. júl. 26. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerek ruhák eddig pont, hogy nagyok voltak méretbe.

Érdekes egyébként, tényleg az a nem rossz, de nem is jó kategória. Volt onnan 2 patentos rugi, nem tudom mit csináltak vele, de olyan szorosan pattantak össze, hogy amikor szedtem szét, elszakadtak a gombok mellett. Viszont a gyerek cipőket nagyon szeretem onnan.

2022. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én rövidujjú bodykat rendeltem, teljesen rendben voltak minden szempontból, nekünk a méret is stimmelt, de ettől függetlenül hamar átnőtte őket, így hosszútávon nem tudok nyilatkozni.
2022. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minőség hektikus.


Volt olyan body ami szörnyű, és volt, ami jobb volt mint egy H&M


Pulcsik jók, az olcsóbbak vékonyak, amiket kifejezetten szeretek.


Póló.. az egyik alkalommal szuper volt.. 30. Mosás szárítógép után is rendben van

Aztán vettem 3 db-os szettet

Első mosás után elfordult a varrás.


Mérrt àltalában picit kisebb.

98 felett közel méretazonos.

H&M 86-92 akkora mint ott a 98

2022. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pepco/Kik kategória, de hetente megkérdezi valaki, kéne használni a kereső funkciót is.
2022. júl. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minőségre szerintem teljesen rendben van, ha az árához nézzük. Tehát vannak jobb minőségű ruhák, de annyival nem jobb a minőségük, mint amennyivel többe kerülnek.

A méretét illetően kicsit alulméretezett, ha gondolkodsz hogy a kisebbet vagy a nagyobbat vedd, akkor a nagyobbat.

2022. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, nem egy hűha, de egy gyereket bőven kiszolgál az áráért cserébe. Ha tesókra is szánjuk arra már azért nem ideális. Egyel nagyobb méret kell belőle.
2022. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából a H@M és a pepco között helyezném el.
2022. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Változó, nagyon változó.

Nekünk inkább nagyobb, mint kisebb a méretezés. Kivéve a mesefigurás pólók, azok tuti rövidebbek.

Elég bő fazonok, erősebb testalkatúakra való a legtöbb, szerintem.

Ár érték arányban azt mondanám megfelelő, otthonra, oviba teljesen oké.


Én a H&M-mel is hadilábon állok, sokszor irreálisan drága egy termék, de egy használat után olyan bolyhos, hogy otthonra is gáz. Ez főleg a pulcsikra, melegítőkre igaz.

A joggereit, aláöltözőit, fehérneműit kimondottan szeretem.


122-es 128-as fiú ruhákat szoktam rendelni.

2022. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!