Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miben van nappal és éjszaka a...

Miben van nappal és éjszaka a babátok?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam, eddig könnyű dolgom volt, mert meleg volt, éjjel nappal egy szál body-ban volt. Most hogy bejött a meleg, nem tudom hogy öltöztessem. Éjszakára egy body és egy rugdalózót adok rá, és nappal átöltöztetem body, kisnaci, pulcsiba. Nektek ilyenkor már volt külön nappali és éjszakai viselete a babátoknak? Plusz ha még hűvösebb lesz, az utcára mit adjak rá? Még erre a szettre egy vastag kezeslábas vagy overal?
2022. szept. 6. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hány fok van nálatok éjszaka? a body+rugdalózó sztem sok, én bentre amíg ilyen meleg van nappal, pulcsit sem adnék.

vastag kezeslábas az kemény télre való, akkor mit fogsz adni rá?

2022. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Èjjel rugdalózó


Nappal body, nadràg, zokni..kinn pulvsi, vagy az sem..dèlutaàn a hômèrsèklet függvènye, hogy hosszù vagy rövid body vagy kell- e a hosszùnadràg.

Itt tegnap 26 fok napozós idô volt.

2022. szept. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most kb 22-23 fok van nálunk a hálóban, a nappaliban 23-24, azt süti végig a nap. Én magamból indulok ki, mert nagyon fagyos vagyok, ilyenkor már hosszú ujjú pólóban és leggingsben vagyok. A babám keze is hideg volt egy kisnaciban és body-ban.
2022. szept. 6. 07:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a keze hideg nem jelenti hogy fazik, a hatat nezd.

Illetve te ismered a babad, de be abbol indulj ki, hogy te fazos vagy, hanem, hogy o milyen.

22-24 fokban alvashoz siman eleg egy rovidujju body es hosszu naci.

2022. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

A keze nem számît, tarkón nézzük


Én is fagyosabb vagyok, mint az egyik gyerekem.


Én már pulcsit vennék, rá úgy kell felkönyörögni..


Vagy én vékony leggings póló zokniban vagyok.. ő vetkőzik alsógatyára.


Éjjel is izzad.


Szóval a gyerekedet kell megismerned.


Én nem öltöztetem túl őket.most 19 fok van kinn épp

Fel tudtam könyörögni a pulcsit.. de tuti mire 20 fok lesz leveszi ( 2,5 éves már)

Nyilván ezt csak a különbségek miatt írtam.

Kinn ilyenkor pulcsi nadrág vastagzokni lenne egy babán.. babakocsiban viszont nagyon figyelnék, hogy a hosszú felső vékony legyen vagy rugdalózót adnék( nem a pizsiset)

Mamakocsiban szélcsend és kb 24 fok felett van, ha kinn 19


( fiam kapcsán mértem hőmérővel, mert nem tudtam mi baja van)

2022. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, becsapós ez a "azt add rá, amit te viselsz, plusz egy réteget" dolog. A nyáron most annyira meleg volt, hogy nem tudtam kitapasztalni mennyire fázós, de most kísérletezni fogok.
2022. szept. 6. 09:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 3,5 hónapos, ő éjszaka szokott fázni. Ujjatlan body és pizsama van rajta éjszaka, vagy hosszú ujjú body és nadrág. És hajnalban így is be kell takarni vastagabban, mert fázik. Olyan 22-23 fok van most éjszaka.

Nappal viszont mocorog, általában rövidujjú body és nadrág van rajta. Ma legalábbis. De az elmúlt 1-2 napban 22 fok körül volt bent, akkor hosszú ujjú body és nadrág. Reggel amikor visszük a tesót iskolába, akkor kap egy pulcsit is, mert akkor még hűvös van.

2022. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kezdetektől éjszaka rugiban van, nappal body és nadrág zoknival, vagy kisruha harisnyával.

Max akkor kap egy pulcsit, ha kimegyünk, és hideg van.

2022. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyémen ma pl. itthon egy hosszú ujjú pamutbody van. Estefelé már ráadok egy melegítőalsót. Este / éjszaka már eléggé lehűl.
2022. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!