Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Softshell overált hány fokban...

Softshell overált hány fokban adsz az óvodásra?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 éves, az óvodába vinnék majd neki egy softshell overált, amiben az udvaron játszhat.

Kb hány fokban érdemes ráadni?

Meddig elegendő, mikortól jobb mondjuk a síoverál vagy valami hasonló bélelt, meleg együttes?


Eddig magasszárú sneaker cipő, átmeneti kabát, sapka volt a kinti öltözéke.


Igazából végignézve az ovisokon azt láttam: volt aki ma softshellben volt, volt akire csak mellényt adtak… sapka szerencsére a legtöbbnek volt a fején.


2022. okt. 19. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
te tudod a gyereked mennyire fázós?!
2022. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Sapka szerencsére? 20 fokos meleg volt!

Softshellt szeles, nedves (pl: eső utáni), borult időben adok. Napos száraz időben túl sok. 10-15 fokban nekünk elég alá egy hosszú ujjú póló és egy leggings. Nyakba vékony sál, hogy ne fújjon be. 10 fok alatt vékony pulcsi, melegítő nadrág/ vagy bolyhos leggings. 5 fok alatt polár pulcsival. 0 foknál is király, ekkor rá megy egy mellény.

2022. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Reggel 8kor nincs 20 fok, reggel figyeltem az oviba érkezőket
2022. okt. 19. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Vegyél magadnak is softshell dzsekit és meglátod.

Softshell és softshell között is óriási különbség van.

Az egyik softshellem olyan király, hogy mínusz 10 fokban is simán kimegyek benne egy szál hosszú pólóval (nincs bélése csak erősebb anyaga van), a másikban 7 fokban fáztam ugyanígy pólóval.

2022. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!