Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ősszel hogy öltöztetitek a...

Ősszel hogy öltöztetitek a babátokat anyukák? 11 hetes a babám. Első baba :)

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, bentre, kocsiba, babakocsiba?
2022. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kintre babakocsiba gondoltam ☺️
2022. okt. 20. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Az időtől is függ, mert ilyenkor is van még melegebb nap. Vagyis eddig voltak. 😀

Én ha jobb az idő, mint múlt héten is volt pár nap, akkor a benti rövid body+rugi kombóra egy ilyen kis polár cipzáros felsőt adok, mert úgyis betakarom.

Ha hidegebb van, mint pl most nálunk, akkor szerintem most egy ilyen vastag kezeslábast fogok ráadni a benti öltözékre.

Pepcoban vettem, ilyen kis prémes, meleg. Plusz be szoktam takarni.


Én ilyesmi holmikat szoktam venni eleve, mint pl vastag kardigán vagy cipzáros pulcsi (az enyém utálja, ha a fejébe húzok bármit is, így főleg ilyen ruhái vannak, amikbe bele lehet bújtatni karjánál fogva). Meg különböző vastagságú kezeslábasok, nekünk is van vékonyabb, vastagabb, nyilván ahogy hűl lefelé az idő, majd egyre jobban a vastagabb dolgok fognak előtérbe kerülni.


Szóval szerintem az a legjobb, ha nem kell öltöztetni ide-oda, hanem csak egy dolgot kell ráadni a benti szerelésre, és az időjárás függvényében dönteni, hogy melyik vastagságút adjuk rá.

Meg persze sapka. Most a megkötőseket adom rá, így biztos nincs kint a füle.

2022. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont így gondoltam én is, így egyszerűbb ☺️ bekellene szereznem nekem is egy ilyen időbe való kis kezeslábast/overált☺️ meleg téli overálunk az van, meg most kaptunk egy lidlset is de az nagyon nagy lett rá. Köszönöm a választ
2022. okt. 20. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal könnyebb így.

Amúgy pepcoban meg kikben szoktak lenni, arra a pár hétre míg kinövi bőven jó 😅

Nekem is most nőtte ki az összes 62-es holmit.

2022. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az szuper, mi már egy ideje 68-as rucikat hordunk, legalábbis a bodyk már mind 68-as meg a pulcsi is 😁 igen amúgy ott megéri megvenni, sosem veszek nagyon drága ruhákat, olyan gyorsan nő úgyis 😄
2022. okt. 20. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!