A H&M, F&F, Sinsay, Pepco, Lidl babaruhák mennyire méretazonosak?

Figyelt kérdés
Főleg a pici, 50-56-62 méretekre gondolok
2022. nov. 4. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A hm és a lidl nagyobb. Az ff kb. normál. A sinsay és a pepco megbízhatatlanul összevissza számoz.
2022. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
H&M kb fél számmal nagyobb a beleírtnál. F&F szerintem méretazonos. A többit nem próbáltuk, de sógornőm elmondása szerint a Pepco meg kicsit kisebb általában, abból érdemes eggyel nagyobbat venni.
2022. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire


Hm lidl nagyobb

Aldi keskenyebb de mérezazonos

Kik nagyobb

Ff szélesebb de hosszar méretazonos


Pepco kisebb

Sinsay 98-ig kisebb aztán méretazonos

2022. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak Pepcoról és Lidlről van tapasztalat. Eléggé összevissza van a számozás, mindig benne van a pakliban, hogy vissza kell cserélni.
2022. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
H&M 50es bady lötyög a 2 hetes kislányomon, sinsay 62es pont jo rá. Roviden ennyi. F&F leginkább azonos, pepco viszont valtozo. Nagyobbik lányom 92es méretet hord de pepcobol vannak meg 80asak amik jo rá
2022. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
HM husisabb babákra van és kicsit nagyobb a mérete, Aldi vékonyabb babákra jó de méretazonos. FF átlagos, jó méret. Lidl nem ismerem. Pepco, Sinsay ptóbalni kell, nagyon változó.
2022. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a Pepco nagyon változó. Van 98-as mellényünk (kaptuk), a lányom feneke fölé ér (kinőtt hatással), de 98-as kabátja is van onnan, az meg jó rá, a feneke alá ér. De nadrággal is jártam így, van onnan vastagabb pamutnadrágja, az most pont jó rá, de ugyanaz a méret vékony pamutnadrág már kicsi. Emelett a H&M-ből még a 86-os bodykat épp hogy rá tudom passzintani, ha nincs más tiszta. Ez jól mutatja szerintem a különbséget :D
2022. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

H&M babaruhák szerintem óriásiak. 51 cm-vel született a fiam, de nagy volt az 50-es is.

F&F vált be a legjobban, a leggingseknél vettem észre egyedül, hogy kisebb méretezés.

Sinsay-t nem szerettem, mert a legtöbb ruha (legalábbis amit választottam) nem volt rugalmas…

Pepco fura méretezés, figyelni kell, de nekem nem volt rossz tapasztalatom..

Lidl ruhák is nagyobbak, mint pl. az F&F.

2022. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!