Az ilyen body mire jó?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy ilyet, hálóruhának szerettem volna valami melegebbet, de olyan a szabása, hogy mindenhol bő, a törzse mint egy hordó, az ujjába is 3x fér bele egy ekkora gyerek karja, a varrások kemények és vaskosak, alváshoz biztos nem jó, de nem tudom elképzelni, hogy ezt hogy kell használni. Alá kell öltöztetni? De mivel? Vagy milyen célra jó ez?

[link]



2022. dec. 25. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Rugralózónak írja, ez nem body. Szerintem derékban nem felcsúszó pulcsinak jó, tehát body+nadrág mehet alá.
2022. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A H&M oldalán gyakoriak a téves megnevezések és a rossz fordítások, úgyhogy én már semmi jelentőséget nem tulajdonítok nekik. Ez pl.mitől rugdalózó? Nincs lábrésze, amivel rugdalni lehetne.
2022. dec. 25. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Akkor ez angolul valószínűleg romper.

Alá harisnya, vagy fölé egy nadrág.

2022. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Vagy duci gyermekre tervezték.

Régen HM-ben volt normál-vékony-duci méret ugyanabból a babaruhából.

2022. dec. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

A hm exclusive line nem a praktikusságról híres. :)

Nyilván body akárminek is nevezik, mert a body ülepnél kapcsos ruhadarab és kész, de ez semmire se jó.

Ha nem akarod visszaküldeni, akkor max. normál bodyra kvazi "pulóverként" adható. Alsó rétegnek nem adnám

2022. dec. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Talán harisnya, trikó/póló és rá ez esetleg. De a trikó, póló sem praktikus a kicsiknek.

A body fölé rakni azért nem jó mert akkor sok patent lenne egymáson a lába között az már kényelmetlen lehet, nyomhatja szerintem.

2022. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Divatos "oversize" pulcsi, nem értem a problémát... :D

Viccet félretéve, az én kislányomon két body van mindig. Egy rövid/ujjatlan és rajta egy hosszú. Ezt eltudom képzelni a hosszú helyett, ha hideg van (kvázi pulcsi body kivitelben), de nem szeretem ha lóg rajta a ruha, mint tehénen a gatya, kúszik, mászik, őt is zavarja. Ha totyogós lenne, akkor lehet kipróbálnám pulcsi helyett, legalább nem csúszik fel a dereka.

2022. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!