Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 1 éves gyerekre hány fokig/mil...

1 éves gyerekre hány fokig/milyen időben adtok még vékony sapit?

Figyelt kérdés
2023. márc. 22. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Kb. 20 fokig, ha arra a pamut vékonyra gondolsz. Ha fúj a szél, akkor esetleg még afelett is.
2023. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
1.5 éves a lányom. 2 hete nem volt sapka rajta, pedig egész délután kinn vagyunk
2023. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

0 fok alatt adtam ra barmilyen sapkat is csecsemo koratol kb. 3 eves koraig. Azota nem is volt sapkaja, mar iskolas.

Nagyon szeles, eszaki orszagban elunk. Itt nem hordanak a gyerekek sapkat, es nem is betegesek, pont azert, mert nem csesszuk szet az immunrendszeruket.

2023. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Most is adok rá, ha szeles az idő egy vékony sapit
2023. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

3

Éltem már Angliában, ott is így voltak a gyerekek, meg 20 fokban mezitláb, de az állandó taknyolást nem is tekintették betegségnek 🤣

2023. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
5-os, mert az nem is betegseg 😌
2023. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Attól hogy nem betegség a gyereknek kellemetlen. De úgy látszik az már senkit sem érdekel.
2023. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Fu, en is eltem Angliaban, egy csaladnal voltam au pair 1 evig.

Hat igen, ott egeszen erdekesen kezelik a betegsegeket, en ehhez az eletben nem tudnek hozzaszokni.

A kolykoknek taknyuk-nyaluk egybefolyik, kohognek, lathatoan szarul vannak, de suliba azert jarnak, igen.

Nem tudom, ez mitol jo? Mitol vicces annyira? Nem ertem.


Azt gondolom, hogy egy kis orrfolyas nem tema, de amikor mar tenyleg lathatoan betegek, foglalkozni kene veluk. Dehat ott mas a rendszer. En meg ott oklendeztem sokszor, mert az orrfujas se divat, csak visszaszivjak vagy beletorlik a ruhajukba 🤮🤮

A felnottek is sokszor.


Persze laz eseten otthon maradtak a gyerekek, ennyi volt. Ahh, nem tudnek ott gyereket nevelni, nem menne :D

2023. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Tegnap néztem 1 doksi filmet. Mindenkin volt sapka, kivéve a 6 hónapos babán. Skócia.
2023. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!