Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hány fokon mosod a gyerekruhákat?

Hány fokon mosod a gyerekruhákat?

Figyelt kérdés

Hány fokon mosod a ruhákat?

Már nem olyan kicsi gyerek (7 éves), így nincsenek makacs foltok, nem is feltétlen koszosak a ruhák, tud rá vigyázni. 30 vagy 40 fokon szoktam mosni, mosószer Perwoll, nem tudom ennek van e jelentősége.


Most is mostam két gép ruhát, mind új, csak egyszerű pamut rövid ujjú és nadrág, tehát pl. farmer sem volt közte.

Egyszerűen állandóan elcsavarodik a póló dereka, olyan, mintha agyonhasználtak lennének, pedig egyszer sem volt még a gyereken.


Komolyan olyan érzésem van, hogy nem tudok mosni…

Kiveszem a ruhát a gépből és nem a kellemes tapintás, hanem valami elvékonyodott, elnyúlott anyag.


A ruhák durván 80%-ban a H&M-ből vannak és elvétve F&F, C&A, Reserved.


2023. jún. 21. 18:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor továbbra is 30-40 fokon mosok.

Amíg kisebb volt, sokszor mostam 60 fokon, de nem vettem észre, hogy tekeredne…

Tudom hogy nem csúcs minőségűek, de mégis hol vásároljak? :/

2023. jún. 21. 20:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Max 30 fokon.
2023. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mindent 40 fokon már kis koruk óta és Ariel 4:1 mosopárnával

Semmi nem csavarodó nekünk

De én gyerekruhákat külön mosom mienkétöl.

2023. jún. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Lehet mosószert váltok..
2023. jún. 22. 06:03
 15/15 anonim ***** válasza:
40 fokon mosom, Arielt használok. Én is a legtöbb ruhát a H&M-ből veszem, de bolyhosak lesznek pár mosás után, ezért ráálltam most a 30 fokra, és a folyékony mosószerre, meglátjuk... Nálunk még nem lesznek koszosak a ruhák, hogy durvább mosás kelljen.
2023. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!