Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan öltöztetted ma fel a...

Hogyan öltöztetted ma fel a 2-4 éves gyereked?

Figyelt kérdés
Lányomon leggings, póló, pulcsi, fiamon ugyanez, pamutnadrág, póló, pulcsi.. oviban is és bölcsiben is, minden gyereken kiskabát, sapka😐 18-19 fok van, reggel esett az eső. Nem tudom én öltöztetem alul őket, vagy mindenki más túlzásba viszi. Rajtam is leggings, hosszú póló kombó van, pulcsit csak azért vettem fel, mert különben a lányom sem vesz fel pulcsit, ha rajtam nincs, majd'megsültem benne.
2023. szept. 19. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
A majdnem 3 évesemre ma egy melegítőnacit, egy pólót, egy vékony hosszú ujjút és egy kis széldzsekit adtam.
2023. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 21 fok volt reggel, nem esett. Capri leggings, rövidujjú felső, zokni, sportcipő és cipzáros pulcsi volt a 3 éves lányomon. Ilyen időben szerintem ez elég.
2023. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
16 fok - rovidnadrag , polo. Igaz nem Mo., itt nem oltoztetjuk be oket, ezert van immunrendszeruk es nem betegek allandoan.
2023. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Majdnem 4 éves, vékony hosszú naci, sportcipő, póló és 1 mellény. Így ment oviba.
2023. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3,5 éves lányomon ma hosszú, vékony leggings, rövid ujjú póló, cipzáros pulcsi, vászon cipő volt reggel. Sokan már mellénybe hozzák a gyerekeket, szerintem még túlzás. Reggel 19 fok volt nálunk.
2023. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Te pulcsit adsz rá mások vékony kabátot. Mi a különbség?



Reggel legginst adok mindhárom lányomra, pólót egy vékony melegítő felsőt és egy vékony szélkabátot.

Reggel hüvös nagyon nedves az idő nálunk.

Váltásnak rövidnadrág

2023. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

3 éves fiú és 5 éves lány. Zárt cipő, leggings ill. vékony szabadidőnadrág, póló, cipzáros pulcsi. Semmi kabát vagy sapka, 19 fok volt reggel széllel.

Táskában vittek szandit és rövidnadrágot, ha a szokásos jó idő lesz, akkor abban jönnek haza, tegnap délután 30 fok volt.

2023. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kétéves, játszótérre mentünk esőben. Vékony hosszú nadrág, vékony hosszú ujjú póló, és az eső miatt vízálló kezeslábas, gumicsizma.
2023. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Melegítő nadrág, póló, pulcsi. A pulcsit csak azért, hogy ne ázzon el a pólója, amíg besétálunk a parkoloból. De volt olyan gyerek ma, akit softshell overálban hoztak reggel. Na azt erősnek érzem.
2023. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk 16 fok volt reggel brutális széllel, esővel. A lányom leggingset, zárt cipőt, pólót, pulcsit és egy polár bélésű esőkabátot kapott sapkával. 2 éves, bölcsis. Délutánra átöltöztetik őket rövidnadrágba, ha kell. Reggel amúgy én is vettem egy sálat a blézeremhez, nagyon fáztam.
2023. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!