Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tényleg olyan jó a Monello...

Tényleg olyan jó a Monello kiscsillag?

Figyelt kérdés

Tetszenek nekem is, de nem vagyok benne biztos, hogy megéri az árát, mennyivel jobb, mint egy hagyományos overál?

Amit néztem tavaszra Softshell Szélálló Kiscsillag 26 ezer lenne a babám méretében.

Akinek van Monello kiscsillaga tudna véleményt mondani?



#Kiscsillag #Monello #babamelegito
febr. 5. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mi kaptunk.

Nem is szerettem, cserébe 2 hónap alatt kinőtte, pedig nagy volt mikor kaptuk.


Én nem adnék pénzt érte.

febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én imádtam, de csak használtan vettem. Úgy is húzós, de el is lehet adni jó áron.
febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ajánlották, de semmivel sem jobb szerintem, mint egy overál.
febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet örököltünk, használtuk, de nem esett le tőle az állam, így többet nem vettünk. Jó dolog, de nagyon nagyon túl van árazva ahhoz képest, amit ad.
febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az nem tetszett benne, hogy kvazi kulon “ salat” ( ilyen bebujos garbonyakat) kellett hozza hasznalni, akkora a lyuk a nyaka es az anyag kozott.

De mi regebben vettuk, nem most, lehet, azota mar valtoztattak ezen a koncepcion, passz.

Egyebkent tenyleg konnyebb volt feladni a kisfiamra, de o extrem modon tiltakozott mindenfele oltozesnel, nyugodtabb babanal annyira nem letszukseglet.

Viszont tobbet nem vettunk, a plusz macera miatt, hogy a nyaka vedve legyen.

febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!