Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Használt bébi-/gyerek holmit...

Használt bébi-/gyerek holmit hol lehet gyorsan eladni? Tippek?

Figyelt kérdés
Kevés a helyünk, sok a cuccunk, rengeteg kifogástalan illetve használtabb bébi holmi. A bizományit próbáltuk, alig megy el, pedig jó cuccok. A Tesz-Vesz/Vaterán már többször "sikerült" úgy eladni, hogy a vevő nem jelentkezett. Ha egyforintosra teszem, van, hogy annyiért megy el, nem licitálnak. Más hogy csinálja? Sokkal rosszabb ruhákat adnak el jóval drágábban egyforintos aukción. Hogy van ez? Valamit tippet tudnátok adni a sikeres eladáshoz?

2012. aug. 24. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem leggyorsabban a szomszédok körében szokott elkelni. Több baba is született az utóbbi időben, mindig felajánlom, hogy szívesen adok el jó áron dolgokat, ha kell nekik, élnek vele. Vagy a férjem munkahelyén szoktak a kispapák vásárolni. :) Összeállítok egy csomagot pl. 300 ft/db, a férjem beviszi, az apukák meg vásárolgatnak. :D

Most majd a helyi bababörzére megyek ki. 500 Ft az asztalpénz, úgyhogy bukni sem lehet nagyon.

2012. aug. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
apród jófogás? és most a Facebookon próbálom. több sikerrel mint a tesz veszen!
2012. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem pl most érdekelnének 92es méretben kislány cuccok. Mekkorákat árulsz?

Egyébként én is vaterázok, most próbálkoztam börzével is, de kb 20! vevő volt összesen. Azért nem adom fel, a következőt még megpróbálom.

Off:kedves előző! a Facebookon hol próbálsz eladni? Már én is olvastam ilyenről, de valahogy sose találom meg...

2012. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt vannak a linkek!

csatlakozni kell és lehet is árulni!

sok sikert!


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni!

2012. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3.! Van egy 1 éves fiú-lány ikerpárom, az ő ruháikról lenne szó jelenleg kb. 80-as méretig. A nagylányomét rakom félre a kicsinek. :)

Kedves utolsó! Köszönöm, megnézem majd. Jó ötlet, én is kerestem már ilyesmit, hallottam a facebookos árusításról, de még nem próbáltam. Köszönöm mindenkinek! Szép napot!

2012. aug. 27. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!