Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Egyszerre vagy több részletben...

Egyszerre vagy több részletben veszed meg gyermeked nyári ruháit? Vannak bevált helyeid vagy keresed mindig az akciókat?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Több részletben. Tescós ruhákat szeretem, mert jó a mínősége, szépek és sűrűn van akció. A Lidl-be és az Aldiba is vettem idén már pólókat, azok is nagyon jók. Kb. 1/2 éve fedeztem fel a H&M-et, ott is jó áron lehet ruhákat kapni. Amit nem találok sehol, az a halásznadrág:-(.

Júliusban lesz 3 éves a kislányom.

2013. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több részletben ,és vanak bevált helyeim,illetve keresem az akciokat.
2013. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Több részletben. Általában már előző év nyarán a leárazásakkor beszerzek köv. évre dolgokat, amiket akkor sokkal olcsóbban megkapok. Így az adott évben sokkal kevesebb cuccot kell venni teljes áron. Most ez idén is így van, nem sok cucc kell már nyárra, pár ruha meg főleg szandik, tornacipő. Tavaly nyár végén pl. H&M-ben vettem rövidnacikat, darabja 700 Ft volt (3-4 ezer helyett).
2013. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Több részletben. Vannak bevált helyeim. 86os méretig nagyon jó ruhái vannak a KIk-nek, 92-est hord már a lányom, ebben a méretben alig van valami. C&A-ban akcióban szoktam vásárolni, a H&M is jó, de ritkán sikerül eljutnom oda. Szandált a brendonból veszek a nyárra. Szerettem a tescos ruhákat is, de 92-esből itt sincs most sok, legalább is a mi tesconkba (Miskolc, Szentpéteri kapu). De a minap találtam egy kis boltot, a közeli faluban ahol jó áron szép ruhák vannak.
2013. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szinte folyamatosan sasolom az ebay-t, általában ott vásárolok, 90%-ban next-et. Újonnan a h&m-ben szoktam vásárolni és angliából hozatom a nextet (páratlanul szép, tartós és használtan is el lehet adni),illetve nagyobb méretekből betárazok, ha épp 50%-os akció van a nextnél. Fb-os csopikban is szoktam vásárolni.
2013. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek: Pedig a H&M-ben most egy csomó szép halásznadrág van kislányoknak.
2013. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!