Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » UV szűrős gyerekruha a strando...

UV szűrős gyerekruha a strandon; van értelme?

Figyelt kérdés

Balaton parton lakunk, tehát mindennap lent vagyunk a vízparton a 22 hós kisfiammal. kérdésem azokhoz szól, akik hallottak, tapasztaltak evvel a ruhával kapcsolatban. Érdemes-e beruházni egy ilyenre(nem olcsó), vagy inkább a jól bevált naptej az igazi?

Nem fülled be a baba bőre alatta? Mennyire szellőzik? Valóban jól véd? Kényelmes lehet a babának?



2013. jún. 19. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
nem, nincs, hülyeség, csak ha van felesleges kidobnivaló pénzed
2013. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
és melyik ruha (amilyeik nem átlátszó) nem szűri az UV sugarakat? :D
2013. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már mint az UH szűrős fürdőruhára gondolsz?

Nekünk van, de tény, hogy kaptuk, nem nekem kellett beruházni rá. Horvátországban voltunk nyaralni, és ugyan volt másféle fürdőruhája is, de én az uh szűrőset adtam rá, jól érezte magát benne, több gyereken is volt ott. Többet takar, szerintem jó, mert én úgy tudom, hogy egy fürdőruha talán 7-es fényvédő faktornak felel meg, ezt valahol régebben olvastam, nem tudom mennyi benne az igazság... Egyébként az egyéb ruhák nyilván nem uh szűrősek, különben nem gyártanának szűrős sapkát, napernyőt, stb!!!

Úgyhogy mivel egyéb testrészeit is 50+-os naptejjel kenem, szerintem nem árt mellé egy ilyen ruha. Szellőzni annyira szellőzik, mint egy bármilyen fürdőruha, nyilván vizes lesz, tehát nem fülled be a bőre, stb...


Ha sokat strandoltok, akkor szerintem nem árt. A bőrvédelem nagyon fontos, mert a bőr nem elejt! :)

2013. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szóval a bőr nem felejt :)) elírtam bocsi
2013. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges. Túl van már játszva ez a nap elleni védelem.
2013. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Samusaran válasza:
Régen nem volt ilyen, hogy uv szűrős ruha. Mégis túlélte az emberiség.. Lehúzás.. Az árnyék az sokkal olcsóbb. A krém és a napernyő, bőven megteszi.
2016. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!